• (84') S. Steblecki E. Jendriszek
  • (46') S. Kitano S. Delew
  • (59') J. Fojut S. Rudol
  • (71') K. Drygas N. Cftci
  • 15:18 Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkania Cracovia - Pogoń Szczecin w 22. kolejce Ekstraklasy!
  • 15:18 Kazimierz Moskal desygnował do gry taki sam skład jak w wygranym meczu z Piastem Gliwice.
  • 15:19 Pogoń zajmuje obecnie 7. miejsce w ligowej tabeli. Cracovia jest 13.
  • 15:24 Obie drużyny dobrze rozpoczęły ligowe zmagania. Cracovia pokonała 1-0 Ruch Chorzów, zaś Pogoń wygrała 2-1 z Piatem Gliwice.
  • 15:26 W drużynie Cracovii zabraknie kontuzjowanego Pawła Jaroszyńskiego.
  • 15:26 Piłkarze wychodzą na boisko.
  • 15:29 Krzysztof Piątek strzelił trzy gole w czterech ostatnich ligowych występach.
  • 15:29 Kapitanem Cracovii jest dzisiaj Marcin Budziński.
  • 15:29 Kapitanem Pogoni, jak zawsze, Rafał Murawski.
  • 15:30 Mecz poprowadzi sędzia Szymon Marciniak.
  • 15:30 Zaczynamy!
  • 1. min Pierwsza akcja i od razu szansa przed Pogonią.
  • 2. min Błąd Brzyskiego, który nie przejął piłki, ale Kitano zabrakło odwagi, by wykorzystać dobrą sytuację.
  • 2. min Nunes dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Drygas był na spalonym.
  • 3. min Starcie powietrzne Piątka z Fojutem.
  • 3. min Świetny powrót Piątka, odbiera piłkę Murawskiemu.
  • 4. min Pogoń odzyskała piłkę, a po chwili znów stracił ją Murawski, który nie zaliczył najlepszego wejścia w mecz.
  • 4. min Faul Matrasa na Piątku.
  • 4. min Będziemy mieli dośrodkowanie w pole karne Pogoni.
  • 5. min Brzyski dorzucił, Malarczyk zgrał głową, ale Słowik wyłapał futbolówkę.\
  • 5. min Słowik wyłapał zgranie głową Malarczyka.
  • 7. min Wójcicki dośrodkował, a Budziński zdołał uderzyć piłkę głową, lecz nie dość, że lekko to w dodatku niecelnie.
  • 7. min Frączczak chciał ładnie zagrać do Rapy, ale przytomnie Brzyski przerwał akcję.
  • 8. min Steblecki ładnie zagrał do Piątka na szesnastym metrze, ale ten dał sobie wybić futbolówkę.
  • 8. min Murawski faulowany przez Dąbrowskiego.
  • 9. min Obie drużyny starają się wysoko atakować rywala i wywierać presję na obrońcach przeciwnika.
  • 10. min Nunes od autu.
  • 10. min Świetne podanie do Piątka, ale ten źle przyjął piłkę. Była szansa przeprowadzić groźną akcję.
  • 11. min Murawski chciał podać do Kitano, ale piłka opuściła boisko.
  • 12. min Gurcso walczy o piłkę z Wójcickim.
  • 12. min Kitano naciska na Brzyskiego, ale ten bardzo spokojnie poradził sobie ze skrzydłowym "Portowców".
  • 13. min Faul na Cincadze.
  • 13. min Agresywnie grają zawodnicy obu drużyn.
  • 13. min Nunes dośrodkowywał, ale przeniósł piłkę ponad wszystkimi zawodnikami.
  • 14. min Matras dwukrotnie wygrywa pojedynek główkowy.
  • 14. min Czovilo nie miał żadnych problemów pokonać Kitano w walce powietrznej.
  • 15. min Obie drużyny mają problem z dłuższym utrzymaniem sie przy piłce.
  • 15. min Zarówno jedni jak i drudzy chcą odbierać piłkę już na połowie rywali.
  • 16. min Wysoki pressing ma na celu zaskoczyć przeciwnika, kiedy ten jest nieprzygotowany do odparcia ataku.
  • 17. min Matras bardzo spokojnie do Cincadze, Gruzin często schodzi do obrońców, by wspomóc ich w rozegraniu piłki.
  • 17. min Jest wyraźnie niżej ustawiony od Rafała Murawskiego.
  • 17. min Gyurcso zderzył się z Diego, a teraz leży na boisku trzymając się za głowę.
  • 17. min Sędzia pokazuje jednak, że pomoc nie będzie konieczna.
  • 18. min Drygas. Świetny odbiór i uspokojenie gry podaniem do Fojuta.
  • 18. min Gyurcso z Nunesem na lewej stronie. Ten drugi dośrodkował, ale piłka szybko wróciła poza pole karne.
  • 19. min Fojut, dobry przerzut do Gyurcso.
  • 19. min Faul Frączczaka na Diego.
  • 20. min Brzyski. Doskoczył do niego Kitano. Mocny pressing Portowców.
  • 20. min Ładna wrzutka rapy, ale Wołąkiewicz był dobrze ustawiony.
  • 21. min Murawski! Strzelał z daleka, ale... gdyby podał do Rapy, ten wyszedłby na sytuację sam na sam.
  • 21. min A tak odnotowaliśmy niecelne uderzenie.
  • 21. min Lepszy okres Pogoni Szczecin.
  • 22. min Kitano fauluje Brzyskiego.
  • 23. min Posiadanie piłki rozkłada się równo po połowie.
  • 24. min Piątek reklamuje faul Fojuta, ale zdaniem sędziego wejście było czyste.
  • 24. min Długa piłka do Kitano, ale ten w walce powietrznej jest zupełnie bez szans.
  • 24. min Steblecki. Może jakaś kontra Cracovii?
  • 25. min Kontratak zmienił się w atak pozycyjny.
  • 25. min Dąbrowski stracił jednak piłkę, lecz po chwili Cracovia znów ją odzyskuje.
  • 26. min Steblecki próbował ładnie zagrać do Wójcickiego, ale ten jest blokowany przez Nunesa.
  • 27. min Sandomierski uprzedził Frączczaka po ryzykownym zagraniu Wołąkiewicza.
  • 29. min Wójcicki wraz ze Stebleckim zamienili się stronami boiska.
  • 29. min Atakował właśnie Steblecki, ale Nunes zblokował przeciwnika.
  • 29. min Faul!
  • 29. min Marciniak odgwizdał przewinienie Rapy na Wójcickim.
  • 29. min Centra Brzyskiego, ale nieudana.
  • 30. min Ponownie Brzyski. Ponownie traci.
  • 30. min Wójcicki zablokowany przez Nunesa, mamy rzut rożny.
  • 31. min Mieliśmy okres lepszej gry Pogoni, ale teraz to Cracovia częściej pod bramką rywali.
  • 31. min Mocna wrzutka, będzie powtórka, ale z drugiej strony.
  • 31. min To błąd sędziego, ponieważ nikt nie dotknął po drodze piłki.
  • 32. min Steblecki na prawo, Wójcicki dośrodkowywał.
  • 32. min Faul Budzińskiego na Matrasie.
  • 33. min Piłkarze zderzyli się głowami.
  • 34. min Pogoń próbuje złapać oddech rozgrywając piłkę od tyłu.
  • 34. min Świetny wślizg Wołąkiewicza.
  • 34. min Frączczak powstrzymany.
  • 35. min Dąbrowski w akcji z Wójcickim i Diego.
  • 36. min Strzał Dąbrowskiego! Piłkarz uderzał z 18. metrów, ale Słowik takie strzały łapie w zęby.
  • 36. min Arbiter odgwizdał spalonego Adama Frączczaka.
  • 37. min Najlepszy strzelec Pogoni ponownie występuje na pozycji napastnika.
  • 37. min Jeszcze niedawno wystawiany był na pozycji bocznego pomocnika, a nawet bocznego obrońcy.
  • 38. min Murawski całkiem nieźle dośrodkował, ale znów lepiej ustawieni byli gracze Cracovii.
  • 38. min Nunes z rożnego.
  • 39. min Bardzo nieprzyjemne zderzenie głowami w polu karnym Pogoni.
  • 39. min Oby to wszystko dobrze się skończyło!
  • 39. min Fojut zderzył się głową z Czovilo.
  • 39. min Stoper Pogoni wyraźnie krwawi.
  • 40. min Obaj piłkarze są opatrywani przez fizjoterapeutów.
  • 40. min Fojut ma rozcięty łuk brwiowy, ale wygląda na to, że wraca już do siebie.
  • 41. min Z kolei Czovilo sprawia wrażenie kompletnie zamroczonego.
  • 41. min Do wejścia szykuje się Mihalik, który prawdopodobnie zmieni Czovilo.
  • 42. min Czovilo podniósł się z murawy, ma opuchniętą twarz po uderzeniu.
  • 42. min Schodzi z boiska Miroslav Czovilo, a za niego wchodzi Jaroslav Mihalík.
  • 43. min Miejmy nadzieje, że Bośniakowi nic poważnego się nie stanie.
  • 43. min Fojut wrócił już na boisko.
  • 44. min Brzyski strzela sprzed pola karnego. Ładnie, ale niecelnie.
  • 45. min Cracovia utrzymuje się przy piłce.
  • 46. min Dwie minuty dolicza arbiter do pierwszej połowy gry.
  • 47. min Sędzia Marciniak podniósł rzucony z trybun przedmiot i oddał go swojemu asystentowi.
  • 48. min Kitano bardzo sprytnie nabija Stebleckiego.
  • 16:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 16:17 Póki co obserwujemy wyrównany pojedynek.
  • 16:17 Lepsze momenty miała zarówno Pogoń jak i Cracovia, ale żadna z drużyn nie potrafiła zamienić okazji na bramki.
  • 16:18 Dużo walki, mało strzałów - tylko jedno celne uderzenie.
  • 46. min Schodzi z boiska Seiya Kitano , a za niego wchodzi Spas Borislavov Delew.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Jedna zmiana w drużynie Pogoni Szczecin.
  • 46. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Krzysztof Piątek!
  • 47. min Ależ zaczęła się ta połowa dla Cracovii!
  • 47. min 7. bramka Piątka w tym sezonie.
  • 47. min Wójcicki zgrał głową między zaskoczonych obrońców, a Piątek w sytuacji sam na sam pokonuje Słowika.
  • 48. min Świetny wślizg Murawskiego.
  • 49. min Żółtą kartkę otrzymuje Jarosław Fojut.
  • 49. min Zdecydowanie dobra decyzja sędziego, Piątek wychodził na czystą pozycję
  • 50. min Nunes nie ryzykuje: wybija na rzut rożny.
  • 50. min Budziński wykonuje korner, ale z kontrą wychodzi Pogoń.
  • 50. min Wyprowadzał ją Gyrucso, ale został powstrzymany przez Diego.
  • 51. min Obrońca Cracovii nie daje dzisiaj poszaleć Gyrucso, który zagrał kapitalny mecz z Piastem.
  • 51. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Adam Frączczak!
  • 51. min Szybko odpowiedź Pogoni!
  • 51. min Adam Frączczak strzałem głową!
  • 52. min Idealne dośrodkowanie Drygasa, a Frączczak był tam gdzie trzeba.
  • 52. min I zrobił to co trzeba!
  • 52. min Pogoń odrobiła straty przed tygodniem w meczu z Piastem, odrabia i teraz z Cracovią.
  • 55. min Frączczak fauluje rywala
  • 55. min Piłka w polu karnym Pogoni, ale szybko została wybita.
  • 56. min Faul Nunesa na Piątku.
  • 56. min Rzut wolny na wysokości pola karnego.
  • 57. min Brzyski trafił w głowę Delewa, to musiało być bolesne.
  • 57. min Kto wie czy Fojut jednak nie będzie potrzebował zmiany. Piłkarz konsultuje się z ławką rezerwowych.
  • 58. min Ponownie jest udzielana mu pomoc medyczna
  • 58. min Chyba nie ma co ryzykować zdrowia obrońcy, będzie musiał opuścić boisko.
  • 58. min Rudol jest już gotowy do zastąpienia Fojuta.
  • 59. min Schodzi z boiska Jarosław Fojut , a za niego wchodzi Sebastian Rudol.
  • 59. min Według relacji komentatorów Fojut zgłaszał zawroty głowy.
  • 62. min Była szansa na groźną akcję Pogoni. Gdyby tylko Gyurcso lepiej dośrodkował...
  • 62. min W polu karnym był Frączczak, który pokazał już, że wie co zrobic z dobrym dośrodkowaniem.
  • 63. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Budziński.
  • 63. min Wszedł w Rapę nakładką.
  • 65. min Coraz więcej miejsca na boisku, zmęczenie powoli daje o sobie znać.
  • 65. min Drygas w indywidualnej akcji, ale zatrzymany ładnym wślizgiem.
  • 67. min Mecz nieco się uspokoił.
  • 68. min Wójcicki w polu karnym, ładnie zmylił Nunesa i zagrał do Piątka. Oddał sytuacyjny strzał, ale spudłował.
  • 69. min Przechwyt Murawskiego i akcja Pogoni.
  • 69. min Cincadze do Delewa, a temu zabrakło centymetrów, aby sięgnąć piłki.
  • 71. min Schodzi z boiska Kamil Drygas , a za niego wchodzi Nadir Ciftci
  • 71. min To debiut wypożyczonego z Celtiku zawodnika.
  • 73. min Akcja Cracovii, piłka była w polu karnym Pogoni, ale po zamieszaniu złapał ją Słowik.
  • 74. min Mateusz Szczepaniak wejdzie za chwilę na boisko.
  • 75. min Faul na Ciftcim.
  • 75. min Faulował go Malarczyk.
  • 75. min Schodzi z boiska Diego, a za niego wchodzi Mateusz Szczepaniak.
  • 76. min Ciftci! Miał piłkę na piątym metrze, ale stał tyłem do bramki o nie zdołał oddać strzału.
  • 78. min Mihalik ładnie dośrodkował, Słowik wyszedł niepewnie, ale Rudol zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 79. min Ciftci imponuje boiskowym spokojem.
  • 79. min Murawski i Cincadze nisko cofnięci rozgrywają piłkę z obrońcami.
  • 80. min Ciftci doskonale do Delewa, ten poszukał wstrzelenia piłki, gdzie Frączczak został uprzedzony przez obrońcę.
  • 80. min Kontra "Pasów".
  • 80. min Zepsuł ją Szczepaniak, który dośrodkował zdecydowanie za głęboko.
  • 81. min Piątek z dystansu, ale naciskany przez rywala strzelił zbyt lekko.
  • 82. min Mihalik poradził sobie z obrońcami, a Steblecki zamiast dośrodkować... przewrócił się na piłce.
  • 84. min Schodzi z boiska Sebastian Steblecki, a za niego wchodzi Erik Jendriszek
  • 86. min Strzelał Piątek, który rozgrywa niezłe spotkanie.
  • 87. min Coraz mniej czasu, by przechylić szalę zwycięstwa na którąś ze stron.
  • 88. min Ciftci pokazuje boiskowy luz grając lobikiem do Delewa, lecz nieco zbyt mocno.
  • 88. min Faul na Jendriszku.
  • 88. min Brzyski i Dąbrowski przy piłce.
  • 91. min Sandomierski czujnie wychodzi z bramki uprzedzając napastnika.
  • 93. min Rzut wolny dla Pogoni. To może być ostatnia szansa na zmianę wyniku.
  • 94. min Piłka w pole karne, ale nikt nie doszedł do piłki.
  • 17:21 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 17:27 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!