• (80') T. Necid K. Hämäläinen
  • (86') D. Nagy S.Szymański
  • (90') Guilherme T. Jodłowiec
  • 17:48 Za ponad 10 minut rozpocznie się spotkanie Cracovii z Legią.
  • 17:49 Dzisiaj jest ostatnia kolejka fazy zasadniczej, dlatego wszystkie mecze rozgrywane są o 18.
  • 17:49 Oba kluby walczą w tym sezonie o różne cele.
  • 17:49 Cracovia myśli przede wszystkim, żeby nie spaść, a Legia znowu chce zostać mistrzem Polski.
  • 17:50 Cracovia ostatni raz pokonała Legię w 2005 roku, wygrywając na własnym obiekcie 1-0.
  • 17:51 Natomiast "Pasy" ostatni raz "urwały" punkty Legii w 2011 roku, remisując bezbramkowo przy Łazienkowskiej.
  • 17:53 Zobaczymy, jakim wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie.
  • 17:55 Obie drużyny szykują się do wyjścia na murawę.
  • 17:57 I właśnie wychodzą.
  • 17:57 Cracovia w swoich normalnych strojach, biało-czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach, Legia na zielono.
  • 17:58 W drużynie gospodarzy nie ma wykartkowanego Huberta Wołąkiewicza, natomiast Sebastian Steblecki usiadł na ławce, a w pierwszej jedenastce wybiegł Radosław Kanach.
  • 17:59 Z kolei w Legii największe osłabienie to brak Vadisa Odjidji-Ofoe, pauzującego za żółte kartki, kontuzjowany jest Michał Kucharczyk.
  • 18:00 Za to w pierwszym składzie gości jest Tomasz Necid, który ostatni raz zagrał 26 lutego, w 23. kolejce.
  • 18:02 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Rzut rożny dla Legii.
  • 2. min Piłkę z pola karnego wybił Budziński.
  • 2. min Legia jednak nadal w ataku.
  • 3. min Zamieszanie podbramkowe, złe odbicie głową Malarczyka i Radović miał sytuację sam na sam, ale Sandomierski obronił, a dobitkę Necida obrońcy wybili na rzut rożny.
  • 3. min Po chwili jeszcze lepsza sytuacja dla gości.
  • 4. min Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego "główkował" Kopczyński, piłka odbiła się od nogi M. Dąbrowskiego i Sandomierski obronił na linii bramkowej!
  • 4. min Mocny początek Legii.
  • 6. min Kopczyński sfaulował Kanacha przy linii bocznej.
  • 6. min Wrzut z autu dla Cracvoii.
  • 6. min I kolejny.
  • 8. min Prostopadłe podanie Dąbrowskiego, ale Malarz szybszy do Jendriszka.
  • 9. min Niedokładne podanie do Nagy'ego.
  • 10. min Necid niedokładnie, piłkę przejął Wójcicki.
  • 11. min Szybko wykonany rzutu z autu przez Legię, uderzenie z Nagy z ostrego kąta sparowane przez Sandomierskiego.
  • 12. min Guilherme sfaulowany na wysokości pola karnego.
  • 13. min Dośrodkowanie Moulina z rzutu wolnego, a potem Guilherme próbował przewrotką, ale niecelnie.
  • 15. min Malarczy sfaulował Nagya przed linią końcową.
  • 15. min Dośrodkowanie Moulina, a potem strzał Nogya został zablokowany.
  • 17. min To goście są częściej pod bramką rywala.
  • 18. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dominik Nagy.
  • 19. min Świetne podanie Moulina z własnej połowy trafiło do Nagya, który uciekł obrońcom,przyjął piłkę i strzelił obok Sandomierskiego.
  • 19. min W tym momencie Legia jest pierwsza w tabeli.
  • 22. min Strzał Deleu wyłapany przez Malarza.
  • 23. min Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Polczak za faul na Necidzie.
  • 23. min Polczak nie zagra w następnym meczu.
  • 24. min Dośrodkowanie Guilherme za głębokie i piłka w rękach Sandomierskiego.
  • 25. min Strzał Brzyskiego zza pola karnego został zablokowany.
  • 26. min Tym razem strzał Wójcickiego został zablokowany.
  • 26. min Po chwili przewrócony Radović, ale sędzia uznał, że nie było faulu.
  • 27. min Strzał Dąbrowskiego z ponad 30 metrów Malarz odbił do boku, a potem Jendriszek na pozycji spalonej.
  • 27. min Jagiellonia też strzeliła gola, więc Legia wirtualnie znowu druga.
  • 30. min Budziński z dystansu, ale obok bramki.
  • 34. min Pokazano powtórkę zagrania Wójcickiego, piłka po jego strzale i rykoszecie trafiła w rękę legionisty, który nie wykonał jednak ruchu i chyba sędzia podjął słuszną decyzję, nakazując grać dalej.
  • 36. min Moulin technicznie spoza pola karnego, ale ponad poprzeczką.
  • 38. min Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Brzyskiego, Budziński spróbował z woleja, ale został zablokowany.
  • 40. min Tempo trochę spadło.
  • 40. min Legia lekko uspokojona, Cracovia próbuje.
  • 40. min Niecelny strzał Budzińskiego.
  • 42. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 43. min Rzut karny dla Cracovii.
  • 43. min Rzut karny spowodował‚: Artur Jędrzejczyk.
  • 43. min Po dośrodkowaniu Brzyskiego, Jędrzejczyk w wyskoku odbił piłkę ręką.
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Damian Dąbrowski.
  • 44. min Pomocnik Cracovii strzelił w środek bramki, ale Malarz wybrał róg i padl gol.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 48. min Bardzo szybko Budziński chciał sprawdzić koncentrację legionistów, ale jego strzał został zablokowany.
  • 49. min Za głębokie dośrodkowanie Guilherme.
  • 49. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Tomasz Necid.
  • 50. min Jego pierwsza bramka w sezonie.
  • 51. min Radović podał do Necida na wysokości linii pola karnego, piłki nie przeciął Kanach, Czech założył "siatkę" Malarczykowi i trafił do siatki.
  • 53. min Żółtą kartkę otrzymuje Radosław Kanach za faul na Radoviciu.
  • 54. min Polczak sfaulował Necida przed polem karnym.
  • 54. min Polczak miał już żółtą kartkę.
  • 54. min Sędzia Jarosław Przybył powiedział zawodnikowi gospodarzy, że to ostatnie ostrzeżenie.
  • 55. min Guilherme z rzutu wolnego w mur.
  • 57. min Zobaczymy, jak teraz zareaguje Cracovia.
  • 58. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 58. min Po dośrodkowaniu Brzyskiego, Pazdan wybił piłkę.
  • 59. min Akcja Legii, ale niedokładne podania, a na końcu Radović nabił Nagya.
  • 59. min Schodzi z boiska Radosław Kanach, a za niego wchodzi Mateusz Cetnarski.
  • 59. min Schodzi z boiska Santos Luiz Carlos Deleu, a za niego wchodzi Krzysztof Piątek.
  • 60. min Szybka reakcja Jacka Zielińskiego, trenera Cracovii.
  • 63. min Rzut rożny dla Legii.
  • 63. min Wywalczył go Jędrzejczyk, który zdążył nabić Polczaka.
  • 63. min Piłka w rękach Sandiomierskiego.
  • 66. min Legia znowu oddał inicjatywę.
  • 66. min Żeby to się na niej nie zemściło.
  • 66. min Dąbrowski sfaulował Piątka tuż przed polem karnym.
  • 68. min Uderzenie Brzyskiego z rzutu wolnego trafiło w jego kolegę, a potem dobitkę Wójcickiego z linii bramkowej wybił Pazdan!
  • 68. min To mogło być wyrównanie!
  • 68. min A nawet powinno.
  • 69. min To jednak Piątek ze Szczepaniakiem byli przy tej piłce.
  • 69. min I obaj chyba w nią trafili.
  • 70. min Arbiter odgwizdał spalonego Nagya.
  • 71. min Schodzi z boiska Erik Jendriszek, a za niego wchodzi Sebastian Steblecki.
  • 74. min Nieudane dośrodkowanie Hlouszka.
  • 75. min D. Dąbrowski spoza pola karnego, ale niecelnie.
  • 76. min Dzisiaj przy Kałuży 12 438 widzów.
  • 77. min Kolejny nieudany strzał z dystansu, tym razem Steblecki.
  • 78. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 79. min Zamieszanie, "Pasy" próbowały, ale ani strzał Budzińskiego, ani potem Stebleckiego nie zakończył się w siatce.
  • 80. min Schodzi z boiska Tomasz Necid, a za niego wchodzi Kasper Hämäläinen.
  • 83. min Szarża Radovicia, ale nie udało mu się wygrać z obrońcą.
  • 85. min Żółtą kartkę otrzymuje Kasper Hämäläinen za faul na Sandomierskim.
  • 86. min Fin trafił nogą w głowę interweniującego Sandomierskiego.
  • 86. min Trochę było w tym przypadku.
  • 86. min Schodzi z boiska Dominik Nagy, a za niego wchodzi Sebastian Szymański.
  • 88. min Zostało jeszcze kilka minut, czy "Pasy" będą w stanie zdobyć przynajmniej punk?
  • 89. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 90. min Schodzi z boiska Costa Marques Guilherme, a za niego wchodzi Tomasz Jodłowiec.
  • 90. min Uderzenie głową Szczepaniaka po rzucie rożnym ponad poprzeczką.
  • 91. min Sędzia doliczył trzy minuty.
  • 92. min Zamieszanie w polu karnym Legii.
  • 92. min Faul na bramkarzu Legii.
  • 92. min Cracovia miała pretensje, że Radović sfaulował jednego z jej piłkarzy.
  • 93. min Budziński z dystansu, jeszcze po rykoszecie od Cetnarskiego, ale Malarz na posterunku.
  • 93. min Arbiter odgwizdał spalonego Radovicia.
  • 19:56 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:57 Nie było niespodzianki.
  • 19:57 Legia wygrała dziewiąty mecz z rzędu z Cracovią i dziewiąty mecz z rzędu na obcych boiskach w tym sezonie.
  • 20:03 Legia druga, a Cracovia 13. po fazie zasadniczej.
  • 20:03 Dziękuję za udział w relacji i zapraszam na kolejne.