• (80') J. Wójcicki M. Wdowiak
  • (46') R. Gergel Sztefanik
  • (46') V. Maksimenko B. Śpiączka
  • (74') S. Pawłowski D. Guba
  • 17:42 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 14. kolejki Ekstraklasy Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
  • 17:44 Mecz ten jest nazywany małopolskimi derbami.
  • 17:47 Jednocześnie jest to spotkanie 14 i 15 drużyny ligowej tabeli, po tym jak Piast w dzisiejszym meczu pokonał Wisłę Płock.
  • 17:47 Oznacza to, że przegrany znajdzie się w strefie spadkowej.
  • 17:57 Zawodnicy wychodzą na plac gry.
  • 17:58 Sędzią VAR będzie Tomasz Kwiatkowski, arbitrem głównym Zbigniew Dobrynin.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Faul Misaka.
  • 2. min W obliczu słabej formy Śpiączki Maciej Bartoszek postawił właśnie na Misaka na pozycji numer "dziewięć".
  • 4. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 5. min Nieporozumienie Sowaha z partnerem stworzyło możliwość kontrataku Termaliki.
  • 5. min Od bramki rozpocznie Sandomierski.
  • 7. min Zbyt mocne podanie do Gergela.
  • 8. min Wójcicki próbował przelobować Muchę strzałem głową, jednak słowacki bramkarz zachował czujność.
  • 10. min Gergel założył "siatkę" Sowahowi, lecz świetnie zaasekurował go Helik.
  • 11. min Przewraca się K. Piątek i jest zdziwiony, że sędzia nie podyktował rzutu karnego.
  • 13. min Hernandez po indywidualnej akcji w stylu Arjena Robbena strzela nad poprzeczką.
  • 15. min Dobra akcja Termaliki, lecz sędzia boczny uniósł chorągiewkę.
  • 17. min Dużo niecelnych zagrań w obu drużynach.
  • 19. min Rzut wolny dla Bruk-Betu 30 metrów od bramki Sandomierskiego.
  • 20. min Mocne uderzenie, lecz ponad bramką.
  • 22. min Pawłowski został trafiony piłką przez Mihalika wyraźnie po gwizdku.
  • 22. min Sędzia upomniał słownie skrzydłowego Cracovii.
  • 24. min Szeliga zagrał piłkę ręką w polu karnym, lecz sędzia uznał, że wcześniej był faulowany.
  • 26. min Ostro potraktował Czovilo Misaka.
  • 27. min Michał Probierz wezwał do siebie Drewniaka i instruuje młodego piłkarza.
  • 30. min Żółtą kartkę otrzymuje Vitalijs Maksimenko
  • 31. min Pół godziny gry w Krakowie za nami, zbyt wiele dobrej piłki nie było dane nam zobaczyć.
  • 33. min Sporo przewinień, faulowany Sowah.
  • 35. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Misak.
  • 37. min Bardzo dobrze dośrodkował Drewniak z wolnego, lecz słaby strzał nie sprawił problemów bramkarzowi.
  • 39. min Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Malarczyk
  • 39. min Brzydki atak w nogi Ł. Piątka.
  • 40. min Miszak uderzył z 30 metrów. Ponad bramką.
  • 42. min Ofensywne wejście Finka dobrze się zapowiadało, ale zapomniał dokładnie dośrodkować.
  • 44. min Strzał z przewrotki na bramkę Sandomierskiego.
  • 44. min Nieczysto trafił w piłkę Ł. Piątek.
  • 46. min Szansa dla Cracovii!
  • 46. min To mógł być gol do siatki.
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 Po dośrodkowaniu w pole karne dobrze zgrał piłkę Piątek, lecz nikt nie potrafił jej dosięgnąć.
  • 18:47 Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie ciekawsza od pierwszej.
  • 19:01 Szykuje się podwójna zmiana w drużynie Termaliki.
  • 19:02 Sztefanik i Śpiączka przygotowani do wejścia na boisko.
  • 46. min Schodzi z boiska Roman Gergel , a za niego wchodzi Samuel Sztefanik
  • 46. min Schodzi z boiska Vitalijs Maksimenko , a za niego wchodzi Bartosz Śpiączka
  • 19:03 W obliczu zejścia z boiska Maksimenki na środek obrony zapewne przeniesie się Kupczak.
  • 47. min Sowah wycofał piłkę do bramkarza, naciska go Śpiączka.
  • 48. min Pierwsze dośrodkowanie Sztefanika. Zbyt mocne.
  • 48. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Wójcicki.
  • 50. min Był przed szansą Ł. Piątek! Odważnym wyjściem z bramki powstrzymał go Sandomierski.
  • 50. min Rzut rożny dla Cracovii po kiksie Mikovicia.
  • 51. min Trafił w słupek Helik!
  • 51. min To była najlepsza sytuacja w tym meczu.
  • 52. min Po rzucie rożnym Helik uderzał piłkę wewnętrzną częścią stopy.
  • 54. min Faul na Sowahu, to będzie żółta kartka.
  • 54. min Żółtą kartkę otrzymuje Patrik Misak
  • 56. min Próba kombinacyjnej akcji Cracovii, lecz podanie Mihalika zablokowane.
  • 56. min Nie jest zbyt widoczny Mihalik w tym spotkaniu.
  • 58. min Rzut wolny dla gości.
  • 61. min Próba Termaliki, powstrzymana przez Helika.
  • 62. min Strzał z daleka Ł. Piątka. Niecelny.
  • 63. min Wójcicki leży na boisku i zwija się z bólu.
  • 63. min Wstał przy pomocy fizjoterapeuty.
  • 65. min Teraz to Mihalik jest opatrywany poza linią boczną.
  • 65. min Pokazuje, że potrzebna będzie zmiana.
  • 66. min Misak został zablokowany, rzut rożny.
  • 66. min Schodzi z boiska Jaroslav Mihalik, a za niego wchodzi Sergei Zenjov
  • 67. min Ciekawa akcja Cracovii.
  • 67. min Fink obsłużył Hernandeza bardzo dobrym crossowym podaniem, a ten uderzył bez przyjęcia.
  • 68. min Szkoda tylko, że nad bramką.
  • 71. min Faul Piątka na Putiwcewie.
  • 73. min Cracovia w natarciu.
  • 73. min Zenjov kąśliwie dośrodkował, minął się z piłką obrońca, a zaskoczony Piątek nie zdążył zareagować.
  • 74. min Schodzi z boiska Szymon Pawłowski , a za niego wchodzi David Guba
  • 74. min Guba znów odnajdzie się w roli dżokera?
  • 74. min Schodzi z boiska Miroslav Czovilo, a za niego wchodzi Mateusz Szczepaniak
  • 75. min Guba "złamał" rywala i uderzył z prawej nogi, ale wprost w Sandomierskiego.
  • 75. min Gdyby lepiej przymierzył...
  • 75. min W odpowiedzi strzela Szczepaniak - niecelnie.
  • 76. min 6 431 widzów na stadionie przy ul. Kałuży.
  • 77. min Dwójkowa akcja Szczepaniaka z Zenjovem. Strzał tego drugiego ląduje w rękach Muchy.
  • 79. min Mucha naciskany przez Szczepaniaka wybija piłkę w aut.
  • 79. min Dobre pierwsze minuty po wejściu napastnika Cracovii.
  • 80. min Schodzi z boiska Jakub Wójcicki, a za niego wchodzi Mateusz Wdowiak
  • 80. min Tym samym limit zmian został wyczerpany.
  • 81. min Wdowiak uciekł Szelidze, ten ratował się faulem.
  • 82. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Helik
  • 82. min Wreszcie doczekaliśmy się gola!
  • 82. min I to jakiego!
  • 83. min Po dośrodkowaniu Drewniaka Helik bardzo ekwilibrystycznie złożył się do strzału i umieścił piłkę pod poprzeczką bramki!
  • 86. min Termalica próbuje odpowiedzieć, lecz jak na razie Cracovia dzielnie się broni.
  • 88. min Miković i Guba atakują lewą stroną.
  • 88. min Powstrzymał ich Fink.
  • 88. min Faul na K. Piątku.
  • 91. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Vlastimir Jovanović
  • 91. min Termalica doprowadza do wyrównania!
  • 95. min Żółtą kartkę otrzymuje David Guba
  • 19:53 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:54 Zwycięstwo wyślizgnęło się Cracovii z rąk!
  • 20:03 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!