• (46') Á. Gyurcsó M. Lewandowski
  • 17:41 Dzień dobry!
  • 17:41 Serdecznie zapraszamy na kolejny weekend z Ekstraklasą.
  • 17:41 Niestety, już ostatni w 2016 roku.
  • 17:41 Na początek 20. serii gier Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się z Pogonią Szczecin.
  • 17:42 To pojedynek piątej z siódmą drużyną tabeli.
  • 17:43 Będzie to też okazja do starcia dwóch trenerów - Czesława Michniewicza i Kazimierza Moskala. Jeszcze nie tak dawno ten pierwszy pracował w Szczecinie, a drugi w Niecieczy. Dziś jest odwrotnie.
  • 17:47 Co ciekawe, Bruk-Bet Termalica w siedmiu ostatnich meczach nie zremisowała. Pogoń natomiast może się pochwalić największą liczbą remisów w lidze - ośmiu.
  • 17:49 Tymczasem w bramce Termaliki nie wystąpi dziś Krzysztof Pilarz, który jest przeziębiony.
  • 17:53 Tymczasem w barwach Pogoni już 150. mecz w Ekstraklasie rozegra Adam Frączczak, najlepszy piłkarz szczecinian w tym sezonie.
  • 17:55 Za pięć minut zaczynamy!
  • 17:57 Frączczak strzelił już siedem goli w tym sezonie. Vladislavs Gutkovskis z Bruk-Betu ma na koncie jedno trafienie mniej, ale dziś Łotysz na ławce.
  • 17:58 Dziś na trybunach m.in. Marcin Dorna, trener młodzieżowej reprezentacji Polski.
  • 18:02 Piłkarze obu klubów wychodzą na murawę stadionu w Niecieczy.
  • 18:05 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Dzisiejszy mecz sędziuje Krzysztof Jakubik, który podyktował już w tym sezonie osiem rzutów karnych.
  • 3. min Spokojnie od własnej bramki Pogoń Szczecin.
  • 3. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patrik Misak
  • 5. min Świetne podanie Sztefanika z drugiej linii, a Miszak popędził na bramkę Słowika. Wpadł między trzech obrońców i uderzył w długi róg. Bramkarz nie miał nic do powiedzenia.
  • 6. min Rapa w pole karne niecieczan, ale obrońcy gospodarzy górą.
  • 7. min Miszak strzelił już czwartego gola w tym sezonie. Trzeba przyznać, że jest ważna postacią gospodarzy.
  • 7. min Faulowany Babiarz.
  • 7. min Miszak znów próbował!
  • 8. min Kąt był jednak zbyt ostry i tym razem Słowak uderzył niecelnie.
  • 9. min Bruk-Bet prowadzi, a Michniewicz ma trochę uwag do swoich piłkarzy. Mocno gestykuluje przy bocznej linii.
  • 10. min A na trybunach w Niecieczy jest też Michał Listkiewicz, były prezes PZPN.
  • 12. min Nie ma zbyt wielu kibiców dziś w Niecieczy.
  • 13. min Przy tym wyniku Bruk-Bet Termalica awansuje na trzecie miejsce w tabeli. Być może tylko do czasu, bo swoje mecze rozegrają jeszcze Legia i Lech.
  • 13. min Rzut rożny dla Pogoni.
  • 13. min Zbyt krótkie dośrodkowanie Nunesa. Z autu jednak Pogoń.
  • 14. min Rzut rożny dla Pogoni. Stały fragment wywalczył Nunes.
  • 15. min Piłka na 16. metr, ale strzał Frączczaka zablokowany.
  • 15. min Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Rudol
  • 16. min Faul Rudola na Jovanoviciu.
  • 17. min Fojut wprost pod nogi pomocnika gospodarzy.
  • 17. min Guba miał znakomitą okazję, ale huknął panu Bogu w okno!
  • 18. min Guba miał piłkę na 16. metrze, ale zbyt bardzo się odchylił i uderzył nad poprzeczką. Zmarnowana szansa na 2-0.
  • 19. min Faul Plevy na Drygasie.
  • 20. min Dobra akcja Pogoni! Frączczak pociągnął prawą stroną, dośrodkował, a Drygas główkował tuż obok bramki.
  • 22. min Gyurcso na razie niewidoczny. Słabe spotkanie Węgra.
  • 25. min Termalica prowadzi grę. Spokojnie buduje akcje od tyłu.
  • 27. min Faul Matrasa na Kupczaku.
  • 28. min Pogoń niezdarnie konstruuje akcje. W takim tempie nie da się grać przeciwko drużynom Michniewicza.
  • 30. min Rapa próbował dośrodkować, ale wyszedł z tego strzał. Nad poprzeczką.
  • 33. min Słabszy fragment gry. Pogoń mało konkretna, Termalica prowadzi.
  • 34. min Kupczak z drugiej linii, ale wprost w ręce Słowika.
  • 34. min Kolejny faul Rudola, a ma już żółtą kartkę. Musi uważać.
  • 34. min Schodzi z boiska Ricardo Nunes , a za niego wchodzi Hubert Matynia
  • 34. min Ricardo Nunes doznał kontuzji.
  • 36. min Próbował głową Gyurcso, ale Trela łapie piłkę.
  • 37. min Faulowany Jovanović.
  • 37. min Kolejny faul Rudola.
  • 38. min Sprytnie chciał zagrać Babiarz, ale "Portowcy" odczytali jego zamiary.
  • 39. min Strzał Babiarza zablokowany.
  • 41. min Matras i Babiarz zderzyli się na środku boiska. Chwila przerwy.
  • 42. min Matynia wślizgiem zatrzymał Babiarza.
  • 43. min Frączczak próbował dośrodkować, ale zbyt mocno. Piłka poza boiskiem.
  • 44. min Niezła próba Akahoshiego z dystansu.
  • 45. min Żółtą kartkę otrzymuje David Guba
  • 45. min Faulowany Jovanović.
  • 46. min Minuta doliczona.
  • 46. min Osyra miał piłkę w polu karnym. Broni Słowik!
  • 47. min Jeszcze Frączczak próbował z drugiej strony, ale broni Trela.
  • 47. min Fojut miał znakomitą szansę!
  • 47. min Był sam w polu karnym, ale zamiast przyjąć i spokojnie uderzyć, od razu huknął wysoko nad poprzeczką.
  • 18:52 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:52 Bruk-Bet Termalica prowadzi 1-0, ale Pogoń ma 45 minut, by odrobić straty.
  • 46. min Schodzi z boiska Ádám Gyurcsó , a za niego wchodzi Mateusz Lewandowski
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 48. min Matynia w aut, Termalica mocno zaczyna drugą część.
  • 49. min Guba znów przyjmuje w polu karnym, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Rudol.
  • 49. min Obrońcy Pogoni dziś spisują się fatalnie. Co chwila strata.
  • 53. min Pleva włączył się do akcji ofensywnej, ale obrońcy Pogoni wybijają piłkę.
  • 55. min Rzut rożny dla Bruk-Betu.
  • 55. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Samuel Stefanik
  • 57. min Samuel Sztefanik strzelcem gola. To już druga bramka w sezonie.
  • 57. min Obie bramki strzelili więc dziś Słowacy.
  • 58. min Szansę na szybką odpowiedź mieli goście. Drygas jednak prosto w Trelę.
  • 58. min Gdyby lepiej przymierzył, mogłoby zrobić się ciekawiej.
  • 58. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Lewandowski
  • 59. min To już czwarta żółta kartka w tym meczu.
  • 59. min Gospodarze szukają kolejnego gola. Babiarz mocno, ale niecelnie z dystansu.
  • 61. min Schodzi z boiska Samuel Stefanik, a za niego wchodzi Roman Gergel
  • 64. min Pogoń próbuje, ale Rudol w prostej sytuacji wybija piłkę na aut... Obrońcy to dziś słaby punkt Pogoni.
  • 65. min Frączczak z rzutu wolnego prosto w mur.
  • 66. min Ręką zagrał Guba i kolejny rzut wolny dla Pogoni. Tym razem z drugiej strony.
  • 66. min Dośrodkowanie zbyt głębokie, bramkarz łapie piłkę.
  • 68. min Stuprocentowa okazja Frączczaka!
  • 69. min Dostał dość przypadkową piłką w polu karnym i uderzył mocno wysoko nad poprzeczką.
  • 70. min Schodzi z boiska David Guba, a za niego wchodzi Wojciech Kędziora
  • 73. min Akahoshi podawał z głębi pola, ale gospodarze przecięli jego zagranie.
  • 76. min Szykuje się jeszcze jedna zmiana w Termalice.
  • 77. min Schodzi z boiska Patrik Misak, a za niego wchodzi Patryk Fryc
  • 79. min Pogoń przegrywa, ale nie kwapi się do ataków.
  • 80. min To była setka!
  • 80. min Niecieczanie wychodzili z kontrą 4 na 3, ale nie wykorzystali takiej szansy.
  • 81. min Gergel zbyt długo zwlekał ze strzałem i piłka ostatecznie wylądowała w rękach Jakuba Słowika.
  • 82. min Czas ucieka, a Pogoń wciąż prezentuje się mizernie.
  • 83. min Prawdopodobnie niewiele się tu zmieni. Pogoń przegra i być może w ostatniej chwili wyleci z górnej ósemki.
  • 86. min Kilka minut do końca. Czy Pogoń stać na choćby jedną bramkę?
  • 87. min Drygas zmarnował stuprocentową okazję!
  • 88. min Po rykoszecie piłka trafiła pod jego nogi, a ten sam na sam z Trelą uderzył obok bramki.
  • 88. min Faul Babiarza.
  • 89. min Matynia wprost w mur.
  • 90. min Słaby mecz Pogoni, bodaj najsłabszy w tym sezonie.
  • 92. min Dwie minuty doliczone.
  • 19:54 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:55 Bruk-Bet zasłużenie wygrała z Pogonią Szczecin 2-0.
  • 19:56 Zapraszamy na kolejne mecze w Ekstraklasie. Za chwilę spotkanie Ruchu Chorzów z Wisłą Kraków.
  • 19:56 Miłego wieczoru!