• 15:23 Sobotę z Ekstraklasą czas zacząć!
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Zaczęło się od wysokiego pressingu Lechii
  • 2. min Kuciak dostał piłkę od Wojtkowiaka i wybił ją daleko w aut
  • 3. min Wolski próbował wraz z Lipskim rozerwać obronę gospodarzy, ale zabrakło dokładności
  • 4. min To musiał być gol! A jednak go nie ma!
  • 5. min Paixao ni stąd ni zowąd znalazł się sam w polu karnym Termaliki i podał przed bramkę do Lipskiego, a ten... kompletnie się zagubił i podał do Muchy, zamiast trafić do siatki!
  • 8. min Faulowani gospodarze w środku pola
  • 11. min Przed chwilą gospodarze po raz pierwszy zbliżyli się do bramki gości ale Śpiączka nie sięgnął podania Gergela
  • 13. min Rzut rożny dla Lechii
  • 13. min Piłka wybita przez gospodarzy po rzucie rożnym
  • 15. min Lechia przeszła do ofensywy, gospodarze zamknięci na własnej połowie
  • 16. min Arbiter odgwizdał spalonego Augustyna po rzucie wolnym Lechii
  • 16. min Faul w ataku Śpiączki
  • 18. min Leży na murawie Wojtkowiak
  • 18. min Obrońca Lechii po starciu o górną piłkę upadł z wysokości na plecy
  • 18. min Z trudem podniósł się Wojtkowiak. Musi na moment opuścić boisko, ale chyba wróci do gry
  • 19. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Szeliga, który faulował Oliveirę
  • 19. min Wolski dośrodkował z wolnego, a Mucha wypiąstkował piłkę
  • 20. min Lipski płasko z kilku metrów, ale za słabo, by zaskoczyć Muchę
  • 24. min Milosz dośrodkował z prawej strony, ale wybił to głową Putiwcew
  • 24. min Mucha broni płaski, ale zbyt słaby strzał Oliveiry
  • 26. min Znów centra Milosza i niecelny strzał naciskanego Lipskiego!
  • 26. min Arbiter odgwizdał spalonego Paixao
  • 28. min Arbiter odgwizdał spalonego gospodarzy
  • 29. min Oliveira z lewej strony ni to strzałem, ni dośrodkowaniem uderzył nad bramką gospodarzy
  • 32. min Sławczew postraszył strzałem, a potem podał w pole karne, ale piłkę przejęli gospodarze
  • 34. min Leży na murawie Wojtkowiak, jednak nie da rady grać po tym starciu sprzed kilkunastu minut
  • 35. min Schodzi z boiska Grzegorz Wojtkowiak , a za niego wchodzi Joao Nunes
  • 36. min Oliveira dośrodkował przed bramkę, ale naciskany Paixao nie sięgnął piłki
  • 38. min Kuciak daleko poza polem karnym, wybija piłkę w aut
  • 39. min Wreszcie gospodarze powaznie zagrozili gościom. Efektowna główka Szeligi i z trudem odbił piłkę Kuciak!
  • 42. min Śpiączka uprzedził Kuciaka, ale nie zdołał skierować piłki głową do siatki
  • 44. min Kupczak próbował uruchomić partnera, ale zagrał za mocno i piłka padła łupem Kuciaka
  • 45. min Faul Putiwcewa na Paixao w strefie środkowej
  • 46. min Sędzia doliczył dwie minuty
  • 47. min Milosz dośrodkował z prawej strony wprost w ręce Muchy
  • 16:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Gospodarze bez zmian. W Lechii zmiana nastąpiła już w pierwszej połowie, gdy kontuzjowanego Wojtkowiaka zastąpił Nunes
  • 48. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Słaby
  • 48. min To jednak Szeliga zdobywcą bramki dla gospodarzy!
  • 49. min Po rzucie wolnym Słaby dopadł do piłki i po rekach Kuciaka trafił w poprzeczkę. A z dobitką pospieszył Szeliga, który trafił głową!
  • 50. min Z wolnego dośrodkowywał Miszak.
  • 52. min Po pierwszej, słabej połowie w wykonaniu gospodarzy, to własnie oni imponująco rozpoczęli drugą część. Jak odpowie Lechia?
  • 55. min ładna akcja miejscowych, ale strzał zza pola karnego Pawłowskiego daleko od bramki
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Kupczak za faul w środku pola na Łukasiku
  • 58. min Schodzi z boiska Daniel Łukasik , a za niego wchodzi Milosz Krasić
  • 58. min Schodzi z boiska Patryk Lipski , a za niego wchodzi Romario Balde
  • 59. min Piotr Nowak wykorzystał już limit zmian
  • 60. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafał Wolski
  • 61. min Rafał Wolski uderzył z 25 metrów. Nie popisał się Mucha. Zaskoczyła go falująca piłka i zdołał ją odbić, ale w okienko własnej bramki!
  • 62. min Arbiter odgwizdał spalonego Pzixao
  • 62. min Schodzi z boiska Roman Gergel, a za niego wchodzi Martin Mikovič
  • 63. min Mucha ratuje gospodarzy po głowce Paixao, znakomita obrona!
  • 68. min Faulował w środku pola Paixao
  • 68. min Schodzi z boiska Bartosz Śpiączka, a za niego wchodzi Vladislavs Gutkovskis
  • 71. min Balde technicznie uderzył zza pola karnego, a Mucha odbił piłkę przed siebie!
  • 72. min Miszak uderzył z kilku metrów nad bramką!
  • 73. min Leży na boisku Miszak, jakiś uraz
  • 75. min Rzut rożny dla gospodarzy
  • 75. min Miszak dośrodkował z rogu, ale piłka spadła na górną siatkę bramki Kuciaka
  • 76. min Kraszić przerzucił piłkę przez całą szerokość boiska, ale nikt jej nie przejął i wyszła na aut
  • 79. min Gospodarze odważniej grają w drugiej połowie. Jeszcze starają się znów wyjść na prowadzenie
  • 79. min Miković z dystansu zablokowany!
  • 79. min Rzut rożny dla gospodarzy
  • 79. min Faul w ataku gospodarzy przed bramką Kuciaka
  • 81. min Rzut wolny dla Lechii przy linii bocznej
  • 82. min Schodzi z boiska Szymon Pawłowski, a za niego wchodzi Gabriel Cristian Iancu
  • 83. min Żółtą kartkę otrzymuje Błażej Augustyn za faul na Gutkovskisie
  • 84. min Kuciak złapał piłkę po dośrodkowaniu Miszaka
  • 84. min Kuciak ostro starł się słownie z Kupczakiem po tym jak lekko odepchnął go ten ostatni
  • 86. min Arbiter odgwizdał spalonego Miszaka
  • 86. min Arbiter odgwizdał spalonego gospodarzy
  • 87. min Faul Paixao na Kupczaku
  • 88. min Czerwoną kartkę otrzymuje Romario Balde, który brutalnie faulował szarżującego Szeligę
  • 89. min Nie pomylił się sędzia Musiał - brutalne, spóźnione wejście Balde w nogi rywala
  • 91. min Sędzia doliczył cztery minuty
  • 91. min Piątek z powietrza z dystansu, ale obok bramki Lechii
  • 93. min Gutkovskis przedarł się w pole karne, ale w porę powstrzymali go goście
  • 93. min Rzut rożny dla Termaliki
  • 93. min Miszak z rogu i niecelna główka gospodarzy - nad bramką Kuciaka
  • 95. min Rzut karny dla Termaliki!
  • 96. min Paixao trafiony w rękę, zdaniem sędziego i karny!