• 5. min Haraslin ładnie główkował po akcji lewą stroną Peszki, ale Pilarz nie dał się zaskoczyć
  • 7. min Znów Peszko w indywidualnej akcji. Wywalczył rzut rożny
  • 7. min Nunes próbował strzału z 20 metrów, ale został zablokowany
  • 8. min Lechia coraz mocniej naciska. Znów aktywny Peszko, ale jego strzał został zablokowany
  • 10. min Pierwsza odważniejsza akcja Termaliki i to powinna być bramka!
  • 10. min Najpierw Lechia zablokowała jeden strzał, a po chwili Misak huknąl z 10 metrów tuż obok słupka!
  • 11. min Peszko znów znakomicie szarpnął lewą stroną i podał przed bramkę, ale Marco Paixao dołożył nogę lecz nie trafil w bramkę
  • 13. min Rzut rożny dla Lechii po podaniu Flavio z prawej strony, zablokowanym przez rywala
  • 14. min Wolski przejął piłkę na połowie rywali, bez problemu minął dwóch rywali i uderzył płasko zza pola karnego, ale Pilarz nie dał się zaskoczyć
  • 15. min Faul Gutkovskis na połowie gości przy linii bocznej
  • 16. min Leżał przez chwilę na murawie Marco Paixao po nakładce Osyry, ale już wszystko w porządku
  • 19. min Guilherme ruszył lewą stroną w kierunku bramki gości, ale został w końcu powstrzymany
  • 19. min Zablokowany strzal Misaka z ostrego kąta
  • 22. min Rzut rożny dla Lechii po akcji prawa stroną
  • 23. min Pilarz łapie piłkę po wrzutce do nikogo w pole karne gospodarzy
  • 24. min Jovanović ładnie ruszył środkiem na bramkę gości, ale podał nie w tempo do Gutkovsisa i szansa poszła na marne
  • 26. min Peszko wrzucił lekko z lewej strony, a Flavio sprytnie główkował, ale za lekko, by zaskoczyć Pilarza
  • 28. min Guba łatwo ograł Wawrzyniaka na prawym skrzydle i padł w polu karnym. To powinien być karny, ale sędzia stwierdził, że nic nie było!
  • 28. min Żółtą kartkę otrzymuje Joao Nunes za jakies dyskusje
  • 28. min Indywidualna akcja Wolskiego zakończona słabym strzałem z ostrego kąta
  • 30. min Nunes wcześniej dostał żółtą kartkę jednak za faul, to była odłożona kara
  • 32. min Faulowany w strefie środkowej Stolarski
  • 34. min Faulowany Gutkovskis 40 m od bramki Lechii
  • 34. min Kuciak wyskoczył najwyżej do wysokiej piłki. Był jeszcze faulowany w powietrzu
  • 36. min Faul na Wolskim na środku pola
  • 37. min Peszko zagrał trudną piłkę przed bramkę i Marco Paixao nie był w stanie jej sięgnać
  • 40. min Szarek kopnięty w brzuch przez kolegę z zespołu. Chwilę pocierpiał, ale już ok
  • 42. min Gorąco znów w polu karnym gospodarzy, ale nikt nie zakończył strzałem podania Haraslina z lewej strony
  • 42. min Szarek podciął Marco Paixao na linii środkowej
  • 44. min Coraz mniej ciekawej gry, coraz więcej fauli
  • 47. min Haraslin zakończył niecelnym strzałem akcję Lechii
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Rzut rożny dla Bruk-Betu
  • 47. min Odważnie rozpoczęli drugą połowę gospodarze
  • 47. min Faul i rzut wolny dla Niecieczy z 25 m od bramki Lechii
  • 48. min Guilherme uderzył ładnie pod poprzeczkę, a Kuciak dobrze się ustawił i bez problemu złapał piłkę
  • 48. min KOntra Lechii i Peszko z ostrego kąta w boczną siatkę!
  • 49. min Guba huknąl na bramkę, a Kuciak z trudem sparował piłke na róg
  • 49. min Rzut rożny dla gospdoarzy
  • 51. min Peszko zaatakował lewą stroną, ale jego podanie przerwane
  • 51. min Rzut rożny dla Lechii
  • 52. min Schodzi z boiska Sitya Haubert Guilherme, a za niego wchodzi Sebastian Ziajka
  • 52. min KOntuzjowany Guilherme już za boiskiem
  • 54. min MIsak uderzył pięknie technicznie, a Kuciak efektowną paradą obronił!
  • 55. min Rzut rożny dla gospodarzy, ale nic z niego nie wyszło
  • 55. min A wczesniej strzelał Guba a nie Misak
  • 56. min Rzut rożny dla Bruk-Betu
  • 56. min Gospodarze w natarciu!
  • 58. min Rzut rożny dla Bruk-Betu
  • 58. min Żółtą kartkę otrzymuje Przemysław Szarek za faul na Marco Paixao
  • 59. min Osyra marnuje setkę!
  • 59. min Osyra przejął bezpańską piłkę i stanął oko w oko z Kuciakiem, ale uderzył zbyt słabo i przegrał ten pojedynek
  • 60. min W odpowiedzi setkę miał Flavio Paixao, ale i on nie zdobył bramki. Uderzył za lekko i górą Pilarz
  • 60. min Żółtą kartkę otrzymuje Mario Malocza za faul
  • 61. min Piękna kontra Lechii, ale Haraslin zatrzymany czysto w polu karnym przez Fryca
  • 62. min Schodzi z boiska Lukasz Haraslin , a za niego wchodzi Steven de Sousa Vitoria
  • 63. min Jovanović w świetnej sytuacji i znów broni Kuciak!
  • 64. min Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Wojtkowiak, który wyciął szarzującego Babiarza
  • 66. min Schodzi z boiska Patrik Misak, a za niego wchodzi Roman Gergel
  • 69. min Gospodarze spokojnie budują kolejne akcje
  • 70. min Przez chwilę bramka dla gospodarzy wisiała na włosku
  • 73. min Lechia już od dluższego czasu nie zbliża się do bramki gospodarzy, to oni teraz dominują
  • 74. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Sławomir Peszko
  • 74. min Gospodarze dominowali, ale to goście zdobywają bramkę
  • 74. min Błyskawiczna kontra. Peszko wpadł w pole karne, nawrócił Szarka i płaskim strzałem z kąta zdobył bramkę dla Lechii!
  • 76. min Schodzi z boiska David Guba, a za niego wchodzi Dawid Nowak
  • 77. min A asystę przy bramce Peszki zaliczył Rafał Wolski
  • 80. min Schodzi z boiska Paweł Stolarski , a za niego wchodzi Michał Mak
  • 83. min Gutkovskis rozpędził się prawym skrzydłem, ale w końcu sam się przwrócił
  • 84. min Schodzi z boiska Sławomir Peszko , a za niego wchodzi Grzegorz Kuświk
  • 85. min To już ostatnia zmiana w tym meczu
  • 88. min Rzut rożny dla Bruk-Betu
  • 89. min Osyra dośrodkował z prawej strony, ale nikt nie oddał strzału na bramkę Kuciaka
  • 89. min Gospodarze jeszcze walczą
  • 90. min Wolski faulował rywala przy linii bocznej
  • 91. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Mak za faul
  • 92. min Sędzia doliczył cztery minuty
  • 92. min Wrzutka z wolnego przed bramkę Kuciaka i niecelna główka z kilku metrów
  • 94. min Ostatnia minuta meczu
  • 94. min Gospodarze jeszcze pobują wyrównać
  • 95. min Gospodarze domagają się karnego. Czy była ręka?
  • 95. min Dyskusje sędziego z liniowym
  • 95. min Rzut karny dla gospodarzy!
  • 95. min Malocza zagrał ręką tuż przed bramką!
  • 95. min Malocza wie, że była ręka, nawet nie dyskutuje
  • 96. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Vladislavs Gutkovskis
  • 96. min Gospodarze wyrównują z karnego!