• 17:53 "Słonie" podejmują u siebie Lecha Poznań.
  • 17:53 Termalica powalczy o drugie zwycięstwo w tym sezonie.
  • 17:54 Deszczowa pogoda w Niecieczy.
  • 17:57 Piłkarze już wychodzą na murawę!
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Dośrodkowanie w pole karne Termaliki i piłka wybita przez obrońców "Słoni".
  • 6. min Faulowany Lasse Nielsen. Rzut wolny dla Lecha.
  • 7. min Kostewycz zderzył się Kecskesem. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.
  • 8. min Obaj zawodnicy z opatrzonymi głowami. Kecskes zalany krwią. Nie wiadomo, czy będzie mógł kontynuować grę.
  • 11. min Na razie trener Rumak nie zdecydował się na zmianę Kecskesa.
  • 12. min Kecskes wrócił na murawę i wygląda na to, że będzie kontynuował grę.
  • 12. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 13. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki" gospodarzy.
  • 14. min Radosław Majewski świetnie próbował podawać do Gytkjaera, ale ten minimalnie nie zdołał sięgnąć piłki.
  • 15. min Złapany na spalonym Gytkjaer.
  • 16. min Trałka faulowany przez Gutkovskisa.
  • 16. min Krew leje się z nosa Trałki i tu już chyba będzie konieczna zmiana.
  • 18. min Tetteh najprawdopodobniej zmieni Trałkę.
  • 20. min Żółtą kartkę otrzymuje Vladislavs Gutkovskis.
  • 22. min Dośrodkowanie Majewskiego w pole karne Termaliki, ale piłka wybita.
  • 22. min Żółtą kartkę otrzymuje Radosław Majewski.
  • 25. min Schodzi z boiska Łukasz Trałka , a za niego wchodzi Abdul Aziz Tetteh.
  • 25. min Tetteh pojawił się na boisku, chociaż na murawie już dawno nie było Trałki. Lech chwilowo musiał grać w dziesiątkę.
  • 26. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Makuszewski.
  • 27. min Dośrodkowanie z wolnego i tylko dobra interwencja Putnocky'ego ratuje gości od utraty gola.
  • 28. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Słaby.
  • 29. min Ostro grają zawodnicy obu ekip. Sędzia Musiał często pokazuje kartki.
  • 32. min Kecskes znowu ma problemy. Cały czas mocno krwawi, co utrudnia mu grę.
  • 33. min Strzał Makuszewskiego z dystansu i pewnie broni Mucha.
  • 34. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 35. min Dośrodkowanie Majewskiego i piłkę przejmuje Gajos, ale jego strzał zablokowany.
  • 36. min Lech wciąż bez celnego strzału.
  • 37. min Schodzi z boiska Akos Kecskes, a za niego wchodzi Samuel Sztefanik.
  • 37. min Kecskes nie był w stanie kontynuować meczu.
  • 39. min Gytkjaer dostał piłkę w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.
  • 43. min Sporo niedokładnej gry po stronie obu ekip.
  • 44. min Szitum uderzał zza "szesnastki", ale jego uderzenie zostało zablokowane.
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Christian Gytkjaer.
  • 45. min Duńczyk znakomicie wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i pokonał Jana Muchę, dokładając nogę.
  • 46. min Pięć minut doliczone do pierwszej połowy.
  • 49. min Faulowany Makuszewski w środkowej części boiska.
  • 51. min Śpiączka uderzał piłkę głową, a ta odbiła się od słupka!
  • 18:50 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:51 Po pierwszej połowie Lech prowadzi w Niecieczy 1-0.
  • 18:51 Wracamy po krótkiej przerwie.
  • 51. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Obie ekipy bez zmian na drugą połowę.
  • 47. min Obie ekipy bez zmian na drugą połowę.
  • 51. min Śpiączka próbował dośrodkowywać z prawej strony, ale Lasse Nielsen odbił jego strzał na aut.
  • 52. min Majewski uderzał zza "szesnastki", ale dobrze ustawiony był Mucha.
  • 53. min Schodzi z boiska Christian Gytkjaer , a za niego wchodzi Nicki Bille Nielsen.
  • 55. min Śpiączka złapany na spalonym.
  • 58. min Bardzo dobre podanie Majewskiego i strzelał groźnie Szitum.
  • 58. min Piłka przeszła jednak nad poprzeczką.
  • 62. min Bramka samobójcza! Pechowcem jest Artiom Putiwcew.
  • 62. min Dośrodkowanie w pole karne i Putwicew pechowo wbija piłkę do własnej bramki.
  • 64. min Schodzi z boiska Vlastimir Jovanović, a za niego wchodzi Patrik Misak.
  • 65. min Żółtą kartkę otrzymuje Martin Mikovič.
  • 65. min Rzut wolny dla Lecha.
  • 68. min Tetteh próbował uderzać zza "szesnastki", ale jego strzał został zablokowany.
  • 73. min Termalice ciężko przebić się w pole karne rywala. Akcje kończą się przed szesnastym metrem.
  • 76. min Schodzi z boiska Maciej Makuszewski , a za niego wchodzi Nicklas Baerkroth.
  • 78. min Rzut rożny dla Termaliki.
  • 78. min Dośrodkowanie i Gustkovskis groźnie uderzał głową. Piłka przeszła jednak obok bramki.
  • 79. min Schodzi z boiska Kamil Słaby, a za niego wchodzi Jakub Wróbel.
  • 80. min Bille Nielsen miał znakomita okazję i w sytuacji praktycznie sam na sam nie pokonał Muchy!
  • 83. min Majewski groźnie uderzał z pola karnego, ale posłał piłkę obok bramki.
  • 84. min Bramka samobójcza! Pechowcem jest Lasse Nielsen.
  • 85. min Piłkę uderzał zza "szesnastki" Miković, a ta pechowo odbiła się od Nielsena i wpadła do siatki!
  • 88. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Radosław Majewski.
  • 88. min Po świetnym dośrodkowaniu od Bielle Nielsena, Majewski pewnym strzałem z główki pokonał Jana Muchę.
  • 91. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 94. min Strzał Majewskiego zablokowany.
  • 19:56 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:57 Lech wygrywa z Termalicą 3-1. Dla "Słoni" to trzecia porażka w lidze.
  • 19:57 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!