• (60') D. Szymański D. Szymonowicz
  • (70') M. Pospiszil A. Novikovas
  • (77') Ł. Sekulski C. Sheridan
  • 15:23 Bruk-Bet Termalica gra pierwszy mecz nowego sezonu na swoim stadionie!
  • 15:24 Jagiellonia do meczu ze "Słoniami" przystąpiła w mocno zmienionym składzie w porównaniu z meczem el. Ligi Europejskiej. Trener Ireneusz Mamrot dokonał aż pięciu zmian. Na ławce usiadł m.in. Ciliian Sheridan.
  • 15:25 „Mecz w Azerbejdżanie kosztował nas dużo sił” - przyznał trener "Jagi".
  • 15:27 Swój debiut w Ekstraklasie zaliczy dzisiaj Kamil Słaby, który przeszedł do Termaliki z Sandecji Nowy Sącz.
  • 15:27 Piłkarze już wychodzą na murawę!
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Po przerwie do Ekstraklasy wraca Mariusz Rumak, który debiutuje na ławce trenerskiej "Słoni".
  • 3. min Próba dośrodkowania w pole karne gospodarzy, ale piłka zablokowana.
  • 4. min Świetna okazja dla "Słoni"!
  • 5. min Dośrodkowanie w pole karne i Sztefanik był bliski pokonania Kelemena!
  • 5. min Bramkarz "Jagi" z wielkimi problemami wybił futbolówkę.
  • 6. min Rzut wolny dla gości.
  • 6. min Pospiszil wrzucał piłkę w "szesnastkę" rywala, ale została ona wybita przez gospodarzy.
  • 7. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 8. min Krótkie rozegranie Miszaka. Piłka trafi w pole karne "Jagi" , a nawet do siatki Kelemena. Wcześniej jednak słusznie odgwizdany spalony.
  • 10. min Dobry przerzut Słabego i uderzał z woleja Miszak, ale piłkę wybił jeden z obrońców gości.
  • 11. min Fryc próbował dośrodkowywać w pole karne rywala, ale zrobił to bardzo niedokładnie i piłka opuściła boisko.
  • 12. min Na spalonym złapany śpiączka.
  • 16. min Jak na razie, dużo lepszy początek w wykonaniu piłkarzy Termaliki.
  • 17. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 18. min Dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z zawodników "Słoni" nie zdołał oddać strzału.
  • 18. min Miszak próbował uderzać zza "szesnastki", ale zrobił to bardzo niecelnie.
  • 20. min Leży na boisku Pospiszil.Zderzył się z Jovanoviciem, ale za chwilę powinien normalnie kontynuować grę.
  • 22. min Na razie dużo niedokładnej gry po stronie obu drużyn.
  • 23. min Miković faulowany w środkowej części boiska.
  • 24. min Miszak dośrodkowywał w pole karne "Jagi", ale po raz kolejny nie przyniosło to żadnych efektów bramkowych.
  • 26. min Na trybunach pojawił się trener Wisły Kraków - Kiko Ramirez.
  • 26. min Dobra akcja Termaliki. Próbował dośrodkowywać z prawej strony Fryc, ale jego podanie zostało zablokowane.
  • 26. min Rzut rożny dla "Słoni".
  • 27. min Dośrodkowanie Miszaka i piłka wybita z "szesnastki" rywala.
  • 28. min Brzydki faul Słabego na Czernychu.
  • 28. min Będzie rzut wolny dla "Jagi" bardzo blisko pola karnego gospodarzy.
  • 28. min Guilherme uderzał z wolnego, ale posłał piłkę w mur.
  • 32. min Obie drużyny wciąż bez celnych strzałów.
  • 33. min Guilherme ruszył lewą stroną i wpadł w pole karne rywala. Jego dogranie do kolegów z drużyny nie przyniosło jednak żadnych efektów.
  • 33. min Rzut rożny dla gości.
  • 34. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki" gospodarzy.
  • 35. min Chomczenowski oddał groźny strzał na bramkę "Słoni", ale wybił piłkę Mucha.
  • 36. min Faulowany Słaby w środkowej części boiska przez Gordona.
  • 39. min Czernych ruszył prawą stroną, ale nie skończyło się to strzałem na bramkę Muchy.
  • 40. min Dobre dośrodkowanie Słabego, ale Guti dobrze w ostatniej chwili wybił piłkę głową.
  • 42. min Rzut rożny dla "Słoni".
  • 42. min Dośrodkowanie Miszaka i piłka znowu wybita przez gości.
  • 43. min Miszak dobrze ruszył z prawej strony w pole karne i podawał do Kupczaka. Piłka odbiła się jednak od piłkarza "Słoni" i wyszła poza boisko.
  • 16:15 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 16:15 Sędzia nie doliczył ani jednej minuty i zaprosił piłkarzy na przerwę. Na razie w Niecieczy ez bramek.
  • 16:15 Wracamy po krótkiej przerwie!
  • 16:31 Piłkarze powoli wracają już na boisko.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Obie drużyny bez zmian po przerwie.
  • 47. min Rzut karny dla Jagiellonii.
  • 47. min Czernych faulowany przez Słabego.
  • 48. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Łukasz Sekulski.
  • 48. min Mucha kompletnie nie wyczuł Sekulskiego, który pewnie wykonał rzut karny.
  • 52. min Termalica mogła doprowadzić do remisu!
  • 53. min Dośrodkowanie Fryca i Śpiączka groźnie uderzał głową! Piłka jednak odbiła się od słupka i nie wpadła do siatki!
  • 56. min Żółtą kartkę otrzymuje Sitya Haubert Guilherme.
  • 57. min Gordon faulowany w środkowej części boiska przez Mikovicia.
  • 60. min Schodzi z boiska Damian Szymański , a za niego wchodzi Dawid Szymonowicz.
  • 61. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 61. min Dośrodkowanie i piłka wybita z pola karnego.
  • 63. min Schodzi z boiska Kamil Słaby, a za niego wchodzi Vitalijs Maksimenko.
  • 65. min Swojego debiutu Kamil Słaby, po tym rzucie karnym, zapewne nie będzie dobrze wspominał.
  • 66. min Czernych próbował uderzać z dystansu i trafił w słupek!
  • 69. min Dośrodkowanie w pole karne i uderzał Sekulski. Piłka przeszła jednak obok bramki.
  • 69. min Rzut rożny dla "Jagi".
  • 69. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez gospodarzy.
  • 70. min Schodzi z boiska Martin Pospiszil , a za niego wchodzi Arvydas Novikovas.
  • 73. min Uderzał z dystansu Piątek, ale piłka przeszła obok bramki.
  • 76. min 3 977 widzów na stadionie w Niecieczy.
  • 77. min Schodzi z boiska Łukasz Sekulski , a za niego wchodzi Cillian Sheridan.
  • 78. min Schodzi z boiska Patrik Misak, a za niego wchodzi Krystian Peda.
  • 78. min Schodzi z boiska Samuel Sztefanik, a za niego wchodzi Vladislavs Gutkovskis.
  • 80. min Świetne zgranie piłki Novikovasa do Czernycha, który uderzał z "szesnastki". Jego strzał został jednak zablokowany.
  • 81. min Dośrodkowanie Fryca w pole karne "Jagi", ale piłak opuściła boisko.
  • 84. min Rzut rożny dla "Słoni".
  • 85. min Kolejne dośrodkowanie wybite z "szesnastki" Jagiellonii.
  • 87. min Gutkovskis wpadł w pole karne "Jagiellonii", ale przeszkodził mu Jovanović i w efekcie żaden z nich w dobrej sytuacji nie oddał strzału na bramkę gości.
  • 89. min Dośrodkowanie Fryca, ale piłkę pewnie złapał Kelemen.
  • 92. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 17:21 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 17:21 Jagiellonia wygrywa pierwszy mecz nowego sezonu 1-0. Udany debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zaliczył Ireneusz Mamrot.
  • 17:29 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!