• (85') J. Rodriguez K. Coman
  • (25') A. Najar D. Appiah
  • (59') N. Stanciu H. Onyekuru
  • (85') Ł. Teodorczyk H. Harbaoui
  • 20:25 Bayern Monachium podejmuje Anderlecht Bruksela w pierwszej kolejce rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów. Interia zaprasza na relację na żywo!
  • 20:27 Spotkanie mistrza Niemiec z mistrzem Belgii jest jednocześnie pojedynkiem polskich snajperów.
  • 20:29 Bayern liczy na gole Roberta Lewandowskiego, a "Fiołki" na trafienia Łukasza Teodorczyka.
  • 20:37 "Teo" w ostatnim czasie nie imponował formą, ale w niedzielnym meczu ligowym zdobył zwycięską bramkę.
  • 20:39 Mimo braku pauzującego za kartki Chilijczyka Arturo Vidala, zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są Bawarczycy, za którymi przemawia nie tylko silny skład, ale również statystyka.
  • 20:43 Piłkarze już na murawie
  • 20:45 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Bayern rozgrywa piłkę na swojej połowie
  • 2. min Faulowany Teodorczyk
  • 2. min Suele nie patyczkował się przerywając kontrę rywali
  • 3. min Teodorczyk leży na murawie
  • 3. min Polak schodzi z murawy o własnych siłach i bólem pleców
  • 4. min Trzecia strata Bawarczyków
  • 4. min "Teo" wrócił do gry
  • 5. min Kimmich powstrzymany na prawym skrzydle przez Najara
  • 6. min "Lewy" dostał piłkę w polu karnym, ale nie mógł oddać strzału
  • 7. min Atak pozycyjny Bayernu, ale daleko od bramki rywali
  • 8. min Wrzutka Jamesa, ale bramkarz spokojnie złapał piłkę
  • 10. min Dobra akcja Bayernu, dośrodkowanie Ribery'ego i "główka" Jamesa, ale za słaba, aby zaskoczyć bramkarza
  • 11. min Lewandowski faulowany w polu karnym!
  • 12. min Rzut karny dla Bayernu
  • 12. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robert Lewandowski
  • 12. min Bardzo pewny strzał "Lewego"! Zmylił bramkarza i trafił do bramki tuż przy słupku
  • 12. min Czerwoną kartkę za faul na Lewandowski otrzymał Sven Kums
  • 13. min Kolejny faul na Lewandowskim
  • 14. min Wolny z 20 m
  • 15. min Jeden z rywali stojących w murze wyskoczył i zablokował piłkę po strzale Polaka
  • 15. min Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Franck Ribery, który po faulu na "Lewym" domagał się karnego
  • 18. min Ribery dośrodkował, ale rywal wybił piłkę na róg
  • 18. min Rzut rożny dla Bayernu
  • 18. min Bawarczycy atakują
  • 19. min Dwójkowa akcja Lewandowskiego z Robbenem, ale obrońcy poradzili sobie z Holendrem
  • 21. min Faul Trebela
  • 21. min Żółtą kartkę otrzymuje Adrien Trebel
  • 22. min James nie wykorzystał szansy, pudłując z wolnego
  • 23. min Hanni szarżował na lewym skrzydle, ale stracił piłkę
  • 23. min Robben pędził z kontrą, chciał wyłożyć piłkę Ribery'emu, lecz obrońca przeciął podanie
  • 25. min Dwójkowa akcja "Lewego" z Riberym. Polak zagrał piłkę na obieg, ale Francuz nie miał szans, aby do niej dobiec przed obrońcą. Faulował i sędzia odgwizdał rzut wolny dla "Fiołków"
  • 25. min Schodzi z boiska Andy Najar , a za niego wchodzi Dennis Appiah
  • 26. min Taktyczna zmiana w szeregach gości
  • 26. min Dendoncker wślizgiem przeciął podanie i niewiele brakowało, a padłby samobój
  • 27. min Rzut rożny dla Bayernu
  • 27. min Goście wyszli z akcją, ale Bayern odzyskał piłkę
  • 29. min Ładna kombinacyjna akcja Bayernu, jednak zabrakło strzału
  • 30. min Ładne zgranie Thiago do "Lewego" w polu karnym. Nieco za mocne i bramkarz uprzedził Polaka
  • 31. min Sprytny strzał Tolisso, jednak nieco za wysoko
  • 33. min Trebel oddał pierwszy celny strzał na bramkę Neuera, ale bramkarz Bayernu pewnie obronił
  • 35. min Goście zaatakowali wysokim pressingiem. Nie zrobiło to jednak wrażenia na Bawarczykach
  • 35. min Strata Bayernu w środku boiska
  • 35. min Kontra Anderlechtu
  • 35. min James wślizgiem wybija piłkę na aut
  • 36. min Strata Robbena
  • 37. min Teodorczyk powstrzymany w polu karnym
  • 37. min Zablokowany strzał Robbena
  • 37. min Rzut rożny dla Bayernu
  • 38. min Suele główkował ponad poprzeczką
  • 39. min Akcja Ribery'ego, wstrzelił piłkę przed bramkę, ale skończyło się tylko rzutem rożnym
  • 40. min Arbiter odgwizdał spalonego - Kimmich
  • 40. min Stanciu!!!
  • 40. min Zmarnował "setkę"!
  • 41. min Okazję wypracował mu Dendoncker, ale Stanciu źle trafił w piłkę i nie trafił w bramkę z 11 metrów
  • 42. min Teodorczyk faulował Tolisso
  • 43. min Robben do Lewandowskiego, Polak wbiegł w pole karne, ale obrońca odebrał mu piłkę
  • 44. min Spajić przeciął podanie Jamesa w polu bramkowym
  • 44. min Rzut rożny dla Bayernu
  • 45. min Javi Martinez strzelał przewrotką, jednak za słabo, żeby pokonać Selsa
  • 46. min Faulowany Stanciu
  • 46. min Zablokowane dośrodkowanie Appiaha
  • 21:32 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 47. min Piłkarze Bayernu przejęli piłkę w środku boiska, ale nie wykorzystali okazji do kontry
  • 47. min Dobry strzał Tolisso z 18 metrów
  • 47. min Broni Sels
  • 48. min Rzut rożny dla Bayernu
  • 49. min "Lewy" przed szansą! Nie trafił w bramkę
  • 50. min Chipciu trafia w słupek!!!
  • 50. min Rzut rożny dla Anderlechtu
  • 50. min Bayern przejął piłkę
  • 51. min Ależ szczęście mieli przed chwilą piłkarze z Monachium! Zlekceważyli rywali i wydawało się, że już nic ich nie uratuje...
  • 51. min Rafinha bardzo mocno strzela, ale niecelnie
  • 52. min Lewandowski!
  • 52. min Obok słupka
  • 53. min Faulował Stanciu
  • 54. min Żółtą kartkę otrzymuje Nicolae Claudiu Stanciu
  • 54. min Wolny zza bocznej linii pola karnego
  • 54. min Suele główkował pod poprzeczkę - Sels broni
  • 55. min Rzut rożny dla Bayernu
  • 56. min Faulowany Chipciu
  • 57. min Fatalna wrzutka z wolnego. Neuer zacznie od bramki
  • 59. min Schodzi z boiska Nicolae Claudiu Stanciu , a za niego wchodzi Henry Chukwuemeka Onyekuru
  • 61. min Ribery powalony na ziemię, a sędzia nie gwiżdże. Lewandowski powalczył i błyskawicznie odebrał piłkę
  • 61. min Robben!
  • 62. min Sels błysnął refleksem i strącił piłkę, którą Holender próbował przerzucić nad bramkarzem
  • 62. min Rzut rożny dla Bayernu
  • 65. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Alcantara Thiago
  • 66. min Bramkę wypracował: Joshua Kimmich
  • 67. min Kapitalna akcja Bayernu! Podanie na prawe skrzydło do Kimmicha, ten dośrodkował, a rywalom "urwał" się Thiago i strzałem z bliska nie dał szans bramkarzowi
  • 67. min Piękny strzał Jamesa, ale Sels popisał się wspaniałą paradą
  • 68. min Suele trafia do bramki, ale sędzia nie uznaje gola!
  • 69. min Arbiter odgwizdał faul Suele na obrońcy. Bardzo kontrowersyjna sytuacja
  • 69. min Bomba Robbena! Tuż nad spojeniem
  • 72. min Lewandowski dostał dobre podanie od Ribery'ego, ale zamiast strzelać, próbował kiwać rywala i skończyło się na rzucie rożnym
  • 73. min Niecelny strzał Suele
  • 75. min Thiago stracił piłkę
  • 75. min Tolisso faulem przerwał kontrę
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Corentin Tolisso
  • 76. min "Lewy" tym razem w roli skrzydłowego, ale dośrodkowanie za głębokie
  • 78. min Schodzi z boiska Aginaga Javi Martinez, a za niego wchodzi Jerome Boateng
  • 79. min Schodzi z boiska Franck Ribery, a za niego wchodzi Thomas Mueller
  • 79. min Ribery, jak zwykle, gdy musi zejść z boiska przed końcem meczu, wściekły
  • 81. min Tuż po zejściu z boiska Ribery zdjął koszulkę i ze złością rzucił ją
  • 82. min James dośrodkował, ale troszkę za głęboko, aby Lewandowski mógł sięgnąć piłkę
  • 84. min Dwa zablokowane dośrodkowania Kimmicha
  • 85. min Schodzi z boiska Łukasz Teodorczyk , a za niego wchodzi Hamdi Harbaoui
  • 85. min Schodzi z boiska James Rodriguez, a za niego wchodzi Kingsley Coman
  • 87. min Bramkarz broni strzał "Lewego" z ostrego kąta
  • 87. min Rzut rożny dla Bayernu
  • 87. min Mueller główkował obok bramki
  • 88. min Kolejny rzut rożny dla Bayernu
  • 89. min Robben próbował strzelić w akrobatyczny sposób, ale nie trafił w bramkę
  • 89. min Thiago mocno, ale ponad bramką
  • 91. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Joshua Kimmich
  • 91. min Bramkę wypracował: Jerome Boateng
  • 92. min Znakomite prostopadłe podanie Boatenga, a Kimmich nie dał się złapać w pułapkę ofsajdową i w sytuacji sam na sam łatwo ograł bramkarza
  • 93. min Sels broni strzał "Lewego"
  • 22:36 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:36 W pojedynku polskich snajperów górą Robert Lewandowski! Napastnik Bayernu Monachium strzelił gola przyczyniając się do zwycięstwa mistrzów Niemiec z Anderlechtem Bruksela 3-0 w Lidze Mistrzów. Napastnik "Fiołków" Łukasz Teodorczyk grał do 85. minuty.
  • 22:42 Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do Interii!