• (85') T. Walcott A. Diaby
  • (25') S. Bender M. Leitner
  • (28') M. Götze I. Perišić
  • (64') S. Kehl L. Barrios
  • 20:41 Zapraszamy na relację z meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem i Borussią Dortmund.
  • 20:42 Na boisku zobaczymy trzech Polaków - Wojciecha Szczęsnego w bramce Arsenalu oraz Łukasza Piszczka i Roberta Lewandowskiego w Borussii.
  • 20:43 Poza tym na ławce rezerwowych siedzą Łukasz Fabiański (Arsenal) i Jakub Błaszczykowski (Borussia).
  • 20:43 Piłkarze już na boisku.
  • 20:43 Już wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów.
  • 20:43 I za chwilę, miejmy nadzieję, ogromne emocje.
  • 20:45 Borussia musi to spotkanie wygrać, jeśli myśli o awansie.
  • 20:45 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczęli goście.
  • 2. min I już była okazja dla gości. Kagawa do Lewandowskiego, ale szybszy był Szczęsny, który uprzedził napastnika Borussii.
  • 2. min Obiecujący początek Borussii, która przyjechała do Londynu podbudowana zwycięstwem z Bayernem w Monachium.
  • 3. min Na razie lepiej prezentują się mistrzowie Niemiec.
  • 4. min Pierwsza kontra gospodarzy, ale ban Persie strzelił bardzo niecelnie.
  • 5. min Kagawa strzelał z 25 metrów - Szczęsny bez problemu złapał piłkę.
  • 7. min Zamieszanie w polu karnym Arsenalu, ale Lewandowski nie zdołał oddać strzału.
  • 7. min Arsenal zdominowany przez Dortmund.
  • 9. min Lewandowski główkował obok słupka, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
  • 12. min Pierwsza w miarę dobra okazja gospodarzy - van Persie główkował, ale lekko i bramkarz nie miał problemów ze złapaniem piłki.
  • 13. min Piszczek świetnie podał do Kagawy, ale ten odgrywał już bardzo źle.
  • 16. min Goście wciąż dominują w środku pola.
  • 17. min Rzut rożny dla Arsenalu.
  • 18. min Dośrodkowanie van Persiego, Mertesacker główkuje - obok słupka.
  • 19. min Hummels wybił piłkę spod nóg Walcotta i aut dla Arsenalu.
  • 19. min Rzut rożny dla Arsenalu
  • 20. min Trochę zamieszania w polu karnym gości i grą zostanie wznowiona z piątego metra.
  • 20. min Gra się wyrównała, Arsenal otrząsnął się z przewagi gości.
  • 21. min Weidenfeller w kapitalnym stylu wygrywa pojedynek z Walcottem!
  • 22. min To była najlepsza okazja do zdobycia gola w tym meczu.
  • 22. min Bender doznał kontuzji i jest opatrywany przez lekarza.
  • 23. min Bender raczej nie będzie w stanie kontynuować gry.
  • 24. min Bender został trafiony nogą w głowę przez Vermaelena.
  • 24. min To było przypadkowe starcie.
  • 24. min Bender na noszach opuszcza boisko.
  • 24. min To już koniec jego gry w tym spotkaniu.
  • 25. min Schodzi z boiska Sven Bender , a za niego wchodzi Moritz Leitner
  • 25. min Leitner w grudniu skończy 19 lat.
  • 26. min Ciekawe jak się spisze w tym meczu.
  • 26. min Rajd Piszczka prawym skrzydłem, Kościelny go jednak uprzedził i podał do Szczęsnego, który wybił piłkę nogą.
  • 27. min Lewandowski huknął z około 30 metrów. Obok słupka.
  • 27. min Za chwilę będzie druga zmiana w Borussii - wejdzie Periszić.
  • 27. min Zastąpi kontuzjowanego Goetze.
  • 28. min Schodzi z boiska Mario Goetze , a za niego wchodzi Ivan Periszić
  • 30. min Dobry powrót Lewandowskiego, który wywalczył aut dla Borussii.
  • 32. min Piszczek włączył się do akcji ofensywnej, ale źle podał i naraził swój zespół na kontratak.
  • 33. min Goście, po tych dwóch wymuszonych zmianach, zgubili nieco rytm gry.
  • 36. min Teraz gospodarze rozgrywają swobodnie piłkę w środku pola.
  • 39. min Kehl sprytnie przyjął piłkę, ale strzelił w fatalnym stylu. Piłka przeleciała daleko od bramki Szczęsnego.
  • 41. min Dobry, zacięty mecz, ale mało sytuacji bramkowych.
  • 41. min Arbiter odgwizdał spalonego van Persiego, który - mimo to - kopnął piłkę do siatki.
  • 41. min Na trybunach słychać tylko wspaniale dopingujących fanów Borussii.
  • 42. min Lewandowski zagrał ręką w polu karnym gości.
  • 42. min Wcześniej świetną akcją i popisał się Leitner.
  • 44. min Lewandowski osaczony przez dwóch rywali zdołał ładnie odegrać piłkę.
  • 45. min Weidenfeller wspaniale interweniował na przedpolu
  • 45. min Uratował gości przed stratą gola.
  • 46. min Arbiter doliczył 2 minuty do I połowy.
  • 48. min Piszczek dobrze odebrał piłkę, ale potem Kagawa za mocno do niego podawał.
  • 21:33 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:34 Niezły mecz, ale trochę zbyt mało strzałów i okazji bramkowych.
  • 47. min Okazja dla gości!
  • 47. min Piszczek wyłożył piłkę na piątym metrze, ale Mertesacker wybił piłkę na rzut rożny.
  • 47. min Rzut rożny dla Borussii.
  • 47. min Bez zagrożenia.
  • 48. min A teraz Lewandowski kapitalnie podał do Kagawy, lecz Szczęsny obrobił strzał Japończyka z kąta.
  • 49. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robin Van Persie
  • 50. min I jest 1-0 dla Arsenalu!!!!
  • 51. min Na lewym skrzydle kapitalnie dryblował Song. Ograł Piszczka, Kehla i Grosskreutza, dośrodkował, a van Persie głową skierował piłkę do siatki!
  • 51. min Kapitalna akcja Songa. Co za drybling!
  • 52. min Czy goście podniosą się jeszcze po tym ciosie.
  • 53. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcel Schmelzer
  • 53. min Faulowany był Walcott.
  • 55. min Gospodarze rozkręcają się.
  • 56. min Długie podanie do Lewandowskiego. Polak dopadł piłkę tuż przed końcową linią i strzelił wysoko nad poprzeczką. Był w trudnej sytuacji.
  • 58. min Podanie do Periszica, ten zagrywał spod końcowej linii - bardzo niedokładnie.
  • 60. min Ale okazja dla gospodarzy!!!!
  • 61. min Gervinho był w sytuacji sam na sam z bramkarze, już go mijał, ale Hummels zdołał wybić mu piłkę spod nogi.
  • 61. min Powinno być 2-0.
  • 62. min Rzut rożny dla Arsenalu.
  • 62. min Dośrodkowanie Gervinho - piłka w rękach bramkarza Borussii.
  • 63. min Żółtą kartkę otrzymuje Theo Walcott za dyskusje z arbitrem.
  • 64. min Schodzi z boiska Sebastian Kehl , a za niego wchodzi Lucas Ramon Barrios
  • 64. min A więc już wiemy, że Jakub Błaszczykowski nie zagra w tym meczu.
  • 65. min Faul Mertesackera 30 metrów od bramki Arsenalu.
  • 65. min Szczęsny ustawia mur.
  • 66. min Periszić strzela, piłka ociera się o mur i przelatuje nad poprzeczką.
  • 66. min Faul Hummelsa w polu karnym gospodarzy w walce o górną piłkę.
  • 67. min Kontra Arsenalu - Walcott strzela z 16 metrów obok słupka.
  • 69. min Leitner traci piłkę, a potem faulem przerywa kontrę gospodarzy.
  • 70. min Arteta kulejąc opuszcza boisko.
  • 73. min Piszczek stracił piłkę, kontra gospodarzy
  • 73. min Arbiter odgwizdał spalonego van Persiego
  • 73. min Rzut rożny dla Borussii.
  • 74. min Główkował Santana, lecz daleko od słupka.
  • 74. min Schodzi z boiska Yao Kouassi Gervinho, a za niego wchodzi Yossi Shai Benayoun
  • 76. min Żółtą kartkę otrzymuje Aaron Ramsey za odkopnięcie piłki po gwizdku sędziego.
  • 78. min Arbiter odgwizdał spalonego van Persiego.
  • 78. min Żółtą kartkę otrzymuje Yossi Shai Benayoun za ostre wejście w Piszczka.
  • 81. min Dośrodkowanie Periszica, Szczęsny bez problemu wyłapuje piłkę.
  • 81. min Walcott dośrodkował z prawego skrzydła. Za wysoko.
  • 82. min Okazja dla Arsenalu - Benayoun odgrywał w polu karnym gości, ale trochę niedokładnie.
  • 83. min Schodzi z boiska Laurent Koscielny, a za niego wchodzi Johan Djourou
  • 84. min Faul Hummelsa na van Persim 20 metrów od bramki gości.
  • 85. min Arteta posła piłkę wysoko nad poprzeczką.
  • 85. min Rzut rożny dla Arsenalu
  • 85. min Schodzi z boiska Theo Walcott, a za niego wchodzi Vassiriki Abou Diaby
  • 86. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robin Van Persie
  • 86. min I juz chyba po meczu!
  • 87. min Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Vermaelen głową przedłużył lot piłki i van Persie z bliska wpakował futbolówkę do siatki.
  • 88. min A teraz słychać już tylko kibiców Arsenalu.
  • 89. min Niemcy zamilkli.
  • 89. min Rzut rożny dla Borussii.
  • 90. min Djourou wybija piłkę głową.
  • 92. min Arbiter doliczył 2 minuty.
  • 92. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Shinji Kagawa
  • 92. min I mamy gola dla Borussii!
  • 93. min Asystował przy tym trafieniu Lewandowski!
  • 22:36 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:36 Ale to już koniec meczu, kontaktowy gol padł zbyt późno.
  • 22:36 Arsenal zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie.
  • 22:50 Dziękujemy za śledzenie tej relacji