• (65') R. Jurado R. Siemaszko
  • (46') M. Piątkowski A. Dźwigała
  • (48') P. Szymiński B. Sielewski
  • (66') D. Furman I. Łasicki
  • 15:21 Arka Gdynia po dobrym wyniku w el. do Ligi Europejskiej zmierzy się dzisiaj z Wisłą Płock.
  • 15:22 Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego są na fali wznoszącej. Wisła natomiast ma za sobą sensacyjna wygraną z Lechem Poznań (1-0).
  • 15:28 Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Trener Ojrzyński zdecydował się na kilka zmian po meczu w Lidze Europejskiej. W ataku zamiast Viniciusa, zobaczymy dzisiaj Jurado.
  • 4. min Wyrzut z autu w pole karne Wisły, ale futbolówka została wybita.
  • 4. min Kolejny wrzutka z autu Zbozienia i po dużym zamieszaniu piłkę wybijają goście.
  • 5. min Rzut rożny dla Wisły Płock.
  • 6. min Dośrodkowanie Furmana i piłkę przejął Biliński, ale jego strzał został zablokowany.
  • 6. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Damian Byrtek.
  • 7. min Po wrzutce z rzutu z autu, Damian Byrtek trącił piłkę głową i wpakował ją do bramki rywala!
  • 7. min To pierwszy gol tego piłkarza w tym sezonie.
  • 8. min Świetnie rozpoczął się ten mecz dla "Nafciarzy".
  • 10. min Wrzutka w pole karne Wisły, ale dobrze piąstkuje piłkę Kiełpin.
  • 11. min Z dystansu próbował jeszcze uderzać Sambea, ale jego strzał nie mógł zaskoczyć bramkarza gości.
  • 11. min Kolejna wrzutka gospodarzy z autu i pewnie łapie piłkę Kiełpin.
  • 13. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 14. min Dośrodkowanie i wybijają piłkę gospodarze.
  • 15. min Biliński wpadł z piłką w "szesnastkę" rywala, ale nie zdołał oddać strzału. Wywalczył jednak rzut rożny.
  • 16. min Wrzutka w pole karne i piłka opuściła pole karne Arki. Od bramki zacznie Steinbors.
  • 17. min Marciniak posłał piłkę do bramki Wisły, ale wcześniej faulował Stefańczyka, co nie umknęło uwadze sędziego. Gol nieuznany.
  • 18. min Reca starł się ze Zbozieniem i zwija się z bólu na murawie.
  • 18. min Konieczna była interwencja sztabu medycznego.
  • 18. min Piłkarz jest opatrywany poza boiskiem.
  • 20. min Reca wrócił już na boisko.
  • 22. min Żółtą kartkę otrzymuje Ruben Jurado Fernandez.
  • 23. min Dobra okazję miała Arka, ale bramkarz gości był czujny na bramce.
  • 23. min Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Furman.
  • 23. min Będzie rzut wolny dla Arki bardzo blisko "szesnastki".
  • 24. min 24,2 m do bramki.
  • 24. min Bardzo niebezpieczny strzał Nalepy!
  • 25. min Piłka przeszła tuż obok słupka!
  • 25. min Przerwa na uzupełnienie płynów dla piłkarzy.
  • 28. min Piątkowski dostał piłkę przy polu karnym Arki i zdecydował się na strzał. Bł on jednak bardzo niedokładny.
  • 31. min Rzut rożny dla Arki.
  • 31. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki" gości.
  • 32. min "Nafciarze" wyszli z szybką kontrą, ale ostatecznie nie zdołali oddać strzału na bramkę rywala.
  • 33. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Marciniak.
  • 35. min Dośrodkowanie Jurado w pole karne, ale żaden z piłkarzy Arki nie zdołał sięgnąć piłki.
  • 35. min Rzut rożny dla Arki.
  • 36. min Krótko rozegrany ten stały fragment gry, ale znowu bez strzału na bramkę.
  • 37. min Rzut rożny dla Arki.
  • 38. min Dośrodkowanie i uderzenie jednego z piłkarzy gospodarzy nie poszło nawet w stronę bramki.
  • 39. min Obie drużyny na razie oddały po tylko jednym, celnym strzale.
  • 39. min Rzut wolny dla gospodarzy blisko "szesnastki" rywala.
  • 40. min Dośrodkowanie Nalepy i po niepewnej interwencji Kiełpina, Arka ma kolejny rzut rożny.
  • 41. min Dośrodkowanie i piłka znowu wybita z pola karnego Wisły.
  • 43. min Rzut rożny dla Arki.
  • 43. min I kolejne dośrodkowanie wybite przez gości,
  • 44. min Rzut karny dla Arki!
  • 44. min Żółtą kartkę otrzymuje Seweryn Kiełpin.
  • 45. min Bramkarz Wisły faulował Jurado.
  • 45. min Pytanie tylko czy zrobił to przed czy w polu karnym.
  • 45. min Kiełpin interweniował na linii. Trudna decyzja dla sędziego.
  • 46. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Warcholak.
  • 46. min Kiełpin wyczuł Warcholaka, ale nie sięgnął piłki.
  • 47. min Precyzyjnie uderzył to obrońca Arki.
  • 47. min Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.
  • 16:18 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 16:19 Pierwsza połowa ciekawa w wykonaniu obu ekip. Do przerwy w Gdyni mamy remis 1-1.
  • 16:19 Wracamy za kilka minut!
  • 46. min Schodzi z boiska Michał Nalepa, a za niego wchodzi Michał Żebrakowski.
  • 46. min Schodzi z boiska Mateusz Piątkowski , a za niego wchodzi Adam Dźwigała.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 48. min Schodzi z boiska Przemysław Szymiński , a za niego wchodzi Bartłomiej Sielewski.
  • 48. min Obie drużyny ze zmianami na drugą połowę.
  • 51. min Faulowany Rasak blisko "szesnastki" gospodarzy.
  • 51. min Wrzutka Furmana i piłka wybita przez jednego z piłkarzy Arki.
  • 54. min Dośrodkowanie w pole karne Wisły i pewnie łapie futbolówkę Kiełpin.
  • 55. min Dośrodkowanie Marciniaka i wybijają piłkę goście.
  • 58. min Faul Marciniaka na Merebaszwilim.
  • 59. min I kolejne przewinienie Marciniaka w środkowej części boiska. On musi uważać, bo ma już żółtą kartkę na koncie.
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Piesio.
  • 60. min Faulowany dźwigała. Brzydkie wejście piłkarza Arki.
  • 62. min Szybka kontra Arki. Jurado próbował dośrodkowywać piłkę w pole karne i została ona wybita na rzut rożny.
  • 63. min Dośrodkowanie i żaden z piłkarzy Arki nie zdołał oddać strzału.
  • 64. min Będzie rzut wolny bardzo blisko "szesnastki" Wisły dla Arki Gdynia.
  • 64. min 22.8 m do bramki.
  • 65. min Uderzenie Sambei poszybowało ponad bramkę.
  • 65. min Wisła wciąż z tylko jednym celnym strzałem.
  • 65. min Schodzi z boiska Ruben Jurado Fernandez, a za niego wchodzi Rafal Siemaszko.
  • 66. min Schodzi z boiska Dominik Furman , a za niego wchodzi Igor Łasicki.
  • 67. min Dla wypożyczonego z Napoli Łasickiego, to debiut w Ekstraklasie.
  • 68. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 69. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki" gospodarzy.
  • 71. min Przerwa na uzupełnienie płynów.
  • 75. min Dużo niedokładnej gry mamy teraz po stronie obu ekip.
  • 78. min Żebrakowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale oddał fatalne uderzenie.
  • 82. min Ostry faul na Warcholaku i będzie rzut wolny blisko pola karnego Wisły.
  • 83. min Dośrodkowanie i piłka nie trafia do żadnego z piłkarzy Arki.
  • 84. min Rzut rożny dla Arki.
  • 84. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez "Nafciarzy".
  • 87. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Danch.
  • 88. min Faulowany Łasicki i będzie rzut wolny tym razem blisko pola karnego gospodarzy.
  • 89. min Piłka trafia w mur.
  • 89. min Dośrodkowanie i strzał zza "szesnastki" Patryka Kuna. Piłka przeszła jednak obok bramki.
  • 92. min Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 95. min Arka wciąż próbuje, ale bez efektów.
  • 17:25 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 17:26 Arka remisuje z Wisłą 1-1 i wciąż nie ma na koncie przegranego meczu w Ekstraklasie.
  • 17:26 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne spotkania!