• (85') Y. Kakoko A. Marciniak
  • (55') D. Iliev M. Piątkowski
  • (60') H. Singh P. Wlazło
  • (70') D. Kun A. Reca
  • 17:54 Arka Gdynia podejmuje Wisłę Płock w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego Lotto Ekstraklasy. Dołącz do relacji na żywo z tego spotkania!
  • 17:55 Arka Gdynia w derbowym pojedynku uległa Lechii. Drużyna Leszka Ojrzyńskiego nie wygrała od pięciu spotkań, i jest tuż nad strefą spadkową. Czy w końcu uda im się przerwać złą passę?
  • 17:56 Wisła Płock ma szanse zagrać w mistrzowskiej ósemce, ale żeby o tym myśleć musi tylko wygrać.
  • 18:02 Piłkarze już na murawie czekają na gwizdek sędziego
  • 18:02 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Gra w środku boiska
  • 4. min Próba długiego podania w pole karne Wisły, ale goście nie dali się zaskoczyć
  • 5. min Dobra akcja gospodarzy, ale Kiełpin skutecznie interweniuje
  • 8. min Arka dyktuje warunki
  • 8. min Goście wyczekują na okazję do kontry
  • 10. min Wisła ma jednak problemy z agresywnym pressingiem gospodarzy
  • 15. min Rzut wolny dla Wisły
  • 16. min Rzut rożny dla Wisły
  • 17. min Jałocha wybija piłkę
  • 17. min Rzut rożny dla Wisły
  • 17. min Nic z tego nie wyszło
  • 22. min Atakowała Arka, ale dobrze interweniuje bramkarz
  • 25. min Rzut wolny dla Arki
  • 26. min Była szansa na wrzutkę w pola karne, ale miejscowi nie potrafili wypracować sytuacji strzeleckiej
  • 27. min Arka atakuje
  • 28. min Rzut rożny dla Arki
  • 29. min Dobrze interweniowali obrońcy Wisły
  • 29. min Znów zakotłowało się w polu karnym gości
  • 32. min Rzut rożny dla Wisły
  • 34. min Miejscowi fani domagali się rzutu karnego po tym, jak w polu karnym padł Hofbauer, ale sędzia uznał, że nie było przewinienia
  • 37. min Tym razem sędzia odgwizdał faul Byrtka
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Byrtek
  • 37. min Bardzo niecelny strzał Hofbauera
  • 41. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafał Siemaszko
  • 43. min Bardzo daleki wyrzut z autu Warcholaka i Siemiaszko wykorzystał okazje
  • 43. min Bramkę wypracował: Marcin Warcholak
  • 43. min Siemaszko główkował z bliska, a piłka odbiła się jeszcze od pilnującego gol Szymińskiego i wpadła do bramki przy słupku
  • 45. min Zasłużone prowadzenie gdynian
  • 45. min Wolny dla Arki - szansa na wrzutkę w pole karne
  • 46. min Byrtek wybija piłkę
  • 18:49 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 47. min Rzut rożny dla Wisły
  • 47. min Dośrodkowywał Stefańczyk, ale Szwoch wybił piłkę
  • 48. min Groźnie pod bramką Wisły!
  • 49. min Kiełpin nabił Siemaszkę, ale piłka nie trafiła do bramki
  • 50. min Rzut rożny dla gości
  • 50. min Niecelny strzał Singha
  • 52. min Gra w środku boiska
  • 54. min Warcholak dośrodkował do Siemaszki w pole karne, ale napastnika gospodarzy dobrze blokował obrońca płocczan
  • 55. min Schodzi z boiska Dimityr Iliew , a za niego wchodzi Mateusz Piątkowski
  • 56. min Chwilę wcześniej Siemaszko teatralnie upadł w polu karnym i sędzia powinien ukarać go kartką za "symulkę"
  • 57. min Obraz gry zmienił się po przerwie. Arka już nie atakuje z takim rozmachem tylko broni prowadzenia i czeka na okazję do kontry
  • 59. min Siemaszko strzelił nad poprzeczką
  • 60. min Schodzi z boiska Harmeet Singh , a za niego wchodzi Piotr Wlazło
  • 61. min Piłkarze Wisły przejęli inicjatywę, ale ich ataki są zbyt ślamazarne, aby zaskoczyć miejscowych.
  • 62. min Rajd Warcholaka, ale zakończony jego faulem
  • 63. min Rzut rożny dla Arki
  • 64. min Obrońcy Wisły wybili piłkę
  • 66. min Stępiński ograł Zbozienia, a piłkarz Arki faulem powstrzymał rywala
  • 66. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Zbozień
  • 66. min Jałocha!
  • 67. min Ratuje zespół po strzale/wstrzeleniu piłki z wolnego
  • 68. min Schodzi z boiska Miroslav Božok, a za niego wchodzi Tadeusz Socha
  • 69. min Nieudana kontra Arki
  • 70. min Schodzi z boiska Dominik Kun , a za niego wchodzi Arkadiusz Reca
  • 71. min Siemaszko zagrał ręką w polu karnym Wisły
  • 73. min Schodzi z boiska Rafał Siemaszko, a za niego wchodzi Dariusz Formella
  • 76. min Kiełpin w świetnym stylu obronił strzał Szwocha
  • 77. min Asystował Zbozień
  • 79. min Hofbauer koszmarnie spudłował
  • 80. min Potrafi huknąć zza pola karnego, ale tym razem kopnął o jakieś cztery-pięć metrów za wysoko
  • 80. min Kolejny strzał na bramkę Wisły, ale tym razem zablokowany przez obrońcę
  • 84. min Zablokowany strzał Merebaszwiliego
  • 84. min Rzut rożny dla Wisły
  • 85. min Schodzi z boiska Yannick Kakoko, a za niego wchodzi Adam Marciniak
  • 87. min Rośnie napór płocczan
  • 89. min Dobra gra Arki w defensywie
  • 90. min Kante główkuje, ale broni Jałocha
  • 91. min Sędzia dolicza 4 minuty
  • 92. min Rajd Recy, ale bez strzału
  • 94. min Rzut karny dla Wisły
  • 94. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jose Martinez Kante
  • 19:59 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:59 Karnego sprokurował Antoni Łukasiewicz, który przypadkowo zagrał ręką
  • 20:01 Wisła Płock zmarnowała szansę na awans do czołowej ósemki. W meczu 30. kolejki Ekstraklasy zremisowała w Gdyni z Arką 1-1.
  • 20:08 Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do Interii!