• (87') A. Marciniak D. Sołdecki
  • (60') D. Srnić A. Łyszczarz
  • (61') Michał Mak M. Chrapek
  • (88') Ł. Madej D. Łuczak
  • 15:13 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 1. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Śląsk Wrocław.
  • 15:14 Dla gospodarzy będzie to drugie starcie w tym sezonie. W pierwszym udało im się zdobyć Superpuchar, gdy po rzutach karnych pokonali Legię Warszawa.
  • 15:17 Z kolei Śląsk po raz pierwszy zagra w oficjalnym spotkaniu w zupełnie odmienionym składzie.
  • 15:17 Aż sześciu nowych piłkarzy desygnował do gry Jan Urban. Dodatkowo w bramce widzimy powracającego z wypożyczenia Jakuba Wrąbla.
  • 15:24 Słońce delikatnie za chmurami, 21 stopni Celsjusza na stadionie w Gdyni.
  • 15:27 Sito Riera nie wspomoże dziś graczy Śląska, gdyż wciąż jest zawieszony za kartki.
  • 15:27 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 15:28 Daniel Stefański arbitrem dzisiejszego spotkania.
  • 15:29 Przywitanie obu trenerów - Leszka Ojrzyńskiego i Jana Urbana.
  • 15:29 Jan Urban nie przegrał jeszcze w Ekstraklasie z Arką - odniósł sześć zwycięstw i zanotował jeden remis.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Od razu Arka długim podniem szukała Siemaszki.
  • 1. min Cotra blokował piłkę. Niepotrzebnie, bo Arka ma rzut rożny.
  • 1. min Było blisko mocnego rozpoczęcia gospodarzy!
  • 2. min Wycofana piłka z rzutu rożnego przed pole karne odnalazła Piesia, którego strzał obronił Wrąbel.
  • 3. min Faul Madeja na Piesiu.
  • 3. min Bardzo nabuzowana wyszła Arka na to spotkanie.
  • 3. min Agresywnie doskakują do rywala.
  • 4. min Ostry wślizg w nogi Kakoko.
  • 4. min Znów spóźnione wejście Madeja.
  • 6. min W odpowiedzi Kakoko sfaulował rywala.
  • 6. min Sobieraj zaplątał się o własne nogi, zablokował jego zagranie Piech.
  • 6. min Piłka opuściła boisko.
  • 7. min Marcus Vinicius zwija się z bólu. Nakładka Maka.
  • 7. min Dużo fauli od początku meczu.
  • 8. min Pierwsza akcja lewą stroną Piecha, ale bez zagrożenia bramki rywala.
  • 9. min I kolejne przewinienie - tym razem Kakoko sfaulował Koseckiego na środku boiska.
  • 9. min Cotra dośrodkował z lewej strony i sędzia znów musi użyć gwizdka.
  • 10. min Socha ostro zaatakował rywala, sędzia pokazał, że nie będzie dłużej tolerował takiej gry.
  • 10. min Będzie szansa na groźne dośrodkowanie, rzut wolny z boku pola karnego.
  • 11. min Cotra posłał piłkę nad bramką bezpośrednio ze stałego fragmentu.
  • 14. min Warcholak wrzuca piłkę w pole karne bezpośrednio z autu.
  • 15. min Piłkę zbiera Tarasovs.
  • 15. min Już po raz trzeci faulowany Kosecki, nie mają dla niego litości gracze Arki.
  • 16. min Świetna akcja Kuna, przedryblował rywala i z lewej strony szukał dośrodkowaniem Siemaszki.
  • 16. min Nie znalazł, ale za akcję należą mu się brawa.
  • 17. min Śląsk ma problemy z dłuższym utrzymaniem się przy piłce, wydaje się, że zawodnicy nie są jeszcze wystarczająco zgrani.
  • 18. min Kapitalny strzał Kakoko sprzed pola karnego!
  • 19. min Piekielnie mocne uderzenie tuż przy słupku świetnie wybronił Wrąbel.
  • 19. min Zarówno strzelec, jak i bramkarz pokazali się z dobrej strony.
  • 20. min Piech wspomaga swój zespół przy przy kornerach dla Arki.
  • 21. min Nie umie sobie poradzić Śląsk z ostrym pressingiem arkowców.
  • 21. min Szybko tracą piłkę, z rzadka goszcząc na połowie rywala.
  • 22. min Wreszcie wrocławianie wywalczyli rzut rożny.
  • 23. min Tarasovs zdołał oddać strzał, jednak nie był on celny.
  • 25. min Sobieraj świetnie przeczytał podanie Koseckiego.
  • 27. min Świetne wyjście z bramki Wrąbla, przechwycił dośrodkowanie.
  • 28. min Pich świetnie poradził sobie z Sochą, ale zdążył z asekuracją Vinicius.
  • 30. min Po rzucie rożnym dla Arki najlepszy w powietrzu był Celeban.
  • 32. min Kosecki kapitalnie poradził sobie z Marciniakiem, ale jego dośrodkowanie nie sięgnęło celu.
  • 32. min Uśmiecha się skrzydłowy Śląska, udało mu się założyć "siatkę" rywalowi.
  • 33. min Pawelec wybił piłkę, na boisku leżał Pich.
  • 33. min Ze skrzydłowym Śląska wszystko w porządku.
  • 35. min Vinicius fauluje Maka.
  • 35. min I kolejny faul na Koseckim.
  • 36. min Jak na razie głównie wbrew przepisom powstrzymują go gdynianie.
  • 39. min Śląsk w końcu dłużej utrzymuje się przy piłce.
  • 39. min Srnić próbował podania do Piecha, ale ten źle przyjął piłkę.
  • 41. min Kosecki jest najaktywniejszym zawodnikiem Śląska.
  • 42. min Przed momentem znalazł się w pierwszej dobrej sytuacji, ale jego strzał z narożnika pola karnego mija słupek bramki.
  • 45. min Ostatnie minuty pierwszej połowy, Arka stara się jeszcze zaatakować.
  • 45. min Niedokładne podanie od Kakoko dostał Marciniak. Piłka opuszcza boisko.
  • 46. min Faul Pawelca na Piesiu.
  • 46. min To dobra pozycja do oddania strzału, około 20 metrów do bramki Wrąbla.
  • 46. min Vinicius! Techniczne uderzenie przelatuje ponad bramką.
  • 47. min Nie brakowało wiele, ale jednak.
  • 16:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:17 Za nami kawał twardej, męskiej walki o każdy centymetr boiska. Żadna z drużyn nie chce odpuścić ani na moment.
  • 16:17 55 proc. posiadania piłki po stronie Arki.
  • 16:17 4 strzały gdynian, z czego dwa celne. 5 oddali gracze Śląska, lecz ani jeden nie zmierzał w światło bramki.
  • 16:18 Wracamy już za kilka chwil.
  • 16:32 Zawodnicy są z powrotem na boisku.
  • 46. min Schodzi z boiska Marcus Silva de Oliveira Vinicius, a za niego wchodzi Michał Nalepa
  • 16:33 Leszek Ojrzyński zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w przerwie spotkania.
  • 46. min Wracamy do gry!
  • 47. min Piech!
  • 48. min Stanął przed pierwszą szansą, ale uderzył zbyt słabo, by pokonać Steinborsa.
  • 48. min Piłkę wyłożył mu Kosecki.
  • 49. min W odpowiedzi szybka akcja Arki, Kun dośrodkował na głowę Siemaszki, ale ten szczupakiem przeniósł piłkę nad poprzeczką.
  • 52. min Szansa na kontrę dla Arki.
  • 52. min Faul Tarasovsa na Siemaszce.
  • 54. min Kun faulowany z boku pola karnego.
  • 56. min Było blisko bramki dla Arki!
  • 56. min Piłkę niemal z linii bramkowej wybił jednak Celeban.
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Mak
  • 57. min Spóźnił się z atakiem na Warcholaka.
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Kun
  • 58. min Zaczął dzielić kartkami arbiter.
  • 59. min Srnić jest chyba kontuzjowany.
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Sobieraj
  • 60. min Schodzi z boiska Dragoljub Srnić , a za niego wchodzi Adrian Łyszczarz
  • 61. min Schodzi z boiska Michał Mak , a za niego wchodzi Michał Chrapek
  • 61. min Podwójna zmiana w drużynie Śląska Wrocław.
  • 63. min Urban wściekle gestykuluje po prostej stracie piłkarzy.
  • 64. min Korner dla wrocławian.
  • 67. min Schodzi z boiska Rafal Siemaszko, a za niego wchodzi Ruben Jurado Fernandez
  • 68. min Race odpalone na stadionie w Gdyni.
  • 69. min Pawelec nie zdołał utrzymać piłki w boisku.
  • 69. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Kun
  • 70. min Kun wykorzystuje dośrodkowanie Marciniaka i głową pakuje piłkę do siatki!
  • 70. min Strzela bramkę głową, pomimo zaledwie 165 centymetrów wzrostu!
  • 73. min Marciniak zwija się z bólu!
  • 76. min 10 083 widzów na stadionie w Gdyni.
  • 76. min Kolejna szansa Śląska! To mogło być wyrównanie.
  • 76. min Piech ładnie zagrał wzdłuż bramki, ale jego partner z drużyny nie potrafił trafić do siatki.
  • 77. min Kosecki! Uderzał z szesnastu metrów i wywalczył rzut rożny.
  • 78. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Nalepa
  • 78. min Fantastycznie zachował się Nalepa!
  • 79. min Odebrał piłkę obrońcy Śląska i od połowy boiska pognał z piłką na bramkę. Minął Wrąbla na pełnej szybkości i skierował piłkę do pustej bramki!
  • 79. min Winowajcą bramki Adrian Łyszczarz.
  • 82. min Śląsk atakuje, lecz bez powodzenia.
  • 82. min Tarasovs strzela niecelnie głową.
  • 85. min Warcholak w ostatniej chwili wybija piłkę Piechowi.
  • 87. min Schodzi z boiska Adam Marciniak, a za niego wchodzi Dawid Sołdecki
  • 88. min Schodzi z boiska Łukasz Madej , a za niego wchodzi Daniel Łuczak
  • 90. min Kosecki szarżuje w polu karnym i Śląsk ma korner.
  • 90. min 4 minuty dolicza arbiter.
  • 92. min Arka skutecznie się broni.
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Igors Tarasovs
  • 95. min Jurado strzela z wolnego ponad bramką.
  • 17:22 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:22 Arka zostawiła dziś na boisku wiele zdrowia i zasłużyła na wywalczone trzy punkty!
  • 17:32 Dziękujemy za śledzenie relacji ze spotkania i już teraz zapraszamy na kolejne!