• (84') D. Formella M. Listkowski
  • 15:20 Zapraszamy na pierwszy sobotni mecz szóstej kolejki Ekstraklasy
  • 15:20 Arka Gdynia podejmuje Pogoń Szczecin
  • 15:20 Dołączcie do naszej relacji minuta po minucie z tego spotkania
  • 15:24 Arka jeszcze w tym sezonie Ekstraklasy nie przegrała. Czy Pogoń znajdzie sposób na ekipę Leszka Ojrzyńskiego?
  • 15:26 Spotkanie w Gdyni poprowadzi sędzia Szymon Marciniak
  • 15:27 Arbiter wyprowadza już oba zespoły na murawę
  • 15:30 Szymonowi Marciniakowi będzie dziś pomagał system VAR - wideoweryfkacji
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Rzut rożny dla Pogoni po pierwszej akcji gości i strzale Frączczaka z ostrego kąta
  • 2. min Niepewne piąstkowanie Steinborsa po kornerze, ale arkowcy wyjasnili zamieszanie
  • 3. min Znów piłka przed bramką Arki, ale opuściła boisko. Mocno rozpoczęli goście
  • 5. min Przed chwilą faul Frączczaka w strefie środkowej
  • 6. min W świetnej sytuacji znalazł się Jazvić, ale sędzia zauwazył spalonego piłkarza Arki
  • 8. min Faul "Portowców" w strefie środkowej
  • 9. min Jazvić podał płasko w pole karne Pogoni, ale nie doszli do piłki jego partnerzy
  • 11. min Mecz się wyrównał po odważnym początku gości. Teraz to Arka próbuje przejąć inicjatywę
  • 14. min Dużo walki w strefie środkowej w ostatnim fragmencie
  • 15. min Arbiter odgwizdał spalonego Frączczaka
  • 16. min Dośrodkowanie Nunesa trafiło w Zbozienia, a dokładnie w jego rękę, ale sędzia nie wskazał na karnego
  • 16. min Marciniak uznał, że nie było to zagranie ręką na karnego
  • 17. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Zbozień za ostry atak na nogi Gyurcso
  • 18. min Sędzia od razu nie przerwał gry, ale nie zapomniał o faulu i ukarał piłkarza
  • 19. min Rzut rożny dla Arki po zatrzymanej szarży prawą stroną Jurado
  • 19. min Marcjanik główkuje nad bramką po rzucie rożnym Szwocha!
  • 20. min Jazvić faulował w polu karnym wyprowadzającego piłkę bramkarza gości Załuskę
  • 20. min Obyło się bez żółtej kartki
  • 21. min Frączczak w polu karnym Arki ale nie trafił czysto w piłkę
  • 23. min Vinicius faulował w środku pola
  • 26. min Dośrodkowanie w pole karne Arki, ale nie było tam nikogo z "Portowców"
  • 27. min Jurado otrzymał przypadkową piłkę przed bramką Pogoni, ale ramieniem nie zdołał jej skierować do bramki
  • 29. min Piotrowski huknął z dystansu, ale piłka przeleciała daleko od bramki Arki
  • 32. min Faul Jurado na Rapie w strefie środkowej
  • 34. min Szarżował środkiem Vinicius i padł przed polem karnym Pogoni, ale sędzia Marciniak nie dopatrzył się przewinienia
  • 35. min Nunes w ostatniej chwili powstrzymał Jazvicia w polu karnym Pogoni
  • 36. min Wciąż czystych okazji bramkowych jak na lekarstwo
  • 36. min Formella koniecznie chciał zagrać w pole karne do Nunesa, ale obrońcy Arki byli czujni
  • 38. min Nieudana próba ofensywna Arki, nie poradził sobie z przyjęciem piłki Marciniak
  • 38. min Było gorąco przed bramką Pogoni po wrzucie z autu, ale Warcholak nie zdołał oddać strzału
  • 39. min Niepsuj zdecydował się na mocny strzał z kąta, ale został łatwo zablokowany
  • 42. min Rzut karny dla Pogoni!
  • 42. min Zbozień za lekko podał do Steinborsa, ruszył po piłkę Formella i ściął go bramkarz Arki
  • 43. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ádám Gyurcsó
  • 44. min Gyurcso mocnym strzałem z karnego w górny róg daje prowadzenie Pogoni!
  • 45. min Gyurcso faulował w polu karnym Arki, wczesniej zawahał się ze strzałem
  • 46. min Sędzia doliczył minutę
  • 16:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Schodzi z boiska Marcus Silva de Oliveira Vinicius, a za niego wchodzi Grzegorz Piesio
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 47. min Rzut rożny dla Arki
  • 47. min I jeszcze jeden korner
  • 50. min Na razie pierwsza w sezonie porażka Arki wisi w powietrzu
  • 51. min Faulowany Piesio przed polem karnym Pogoni, szansa dla Arki
  • 51. min Wrzutka z wolnego i piąstkowanie Załuski
  • 52. min Bramka samobójcza! Pechowcem jest Mateusz Szwoch
  • 53. min Gyurcso dośrodkował z lewej strony, a Szwoch, który niespodziewanie znalazł się w swoim polu karnym, posłał piłke pechowo w okienko własnej bramki
  • 55. min Pechowy dzień arkowców, najpierw błąd Zbozienia, teraz fatalne zagranie Szwocha
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Piotrowski za faul w środku pola
  • 58. min Rzut karny dla Pogoni!
  • 58. min Danch faulował w polu karnym Drygasa po błędzie Szwocha!
  • 59. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Adam Frączczak
  • 59. min Frączczak pewnie wykorzystał jedenastkę, posyłając Steinborsa w inny róg niż piłkę
  • 59. min Koszmarny dzień Arki!
  • 60. min Schodzi z boiska Ruben Jurado Fernandez, a za niego wchodzi Patryk Kun
  • 61. min Schodzi z boiska Filip Jazvić, a za niego wchodzi Rafal Siemaszko
  • 65. min Pogoń nie spieszy się ze wznawianiem gry
  • 65. min Nie wygląda też, by Arka była w stanie coś z tym meczu zmienić, choć do konca jeszcze bardzo daleko
  • 68. min Siemaszko w polu karnym Pogoni, ale nie zdołał dokładnie obsłużyć partnera
  • 68. min Danch znakomicie zatrzymał Korta w polu karnym Arki
  • 69. min Schodzi z boiska Dawid Kort , a za niego wchodzi Sebastian Kowalczyk
  • 72. min Żółtą kartkę otrzymuje Lasza Dwali za faul
  • 72. min Dwali faulował Kuna
  • 73. min Rzut rożny dla Arki po akcji walczącego Kuna
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Kowalczyk za faul
  • 75. min Faulowany był Piesio
  • 76. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Marcjanik za faul w strefie środkowej
  • 76. min 9074 widzów ogląda mecz w Gdyni
  • 78. min Rzut rożny dla Pogoni
  • 79. min KOntra Arki, ale osamotniony Kun niewiele mógł zrobić w przodzie
  • 80. min Siemaszko w świetnej indywidualnej akcji, przedarł się przez obronę, ale uderzył zbyt słabo
  • 81. min Schodzi z boiska Jakub Piotrowski , a za niego wchodzi Rafał Murawski
  • 83. min Rzut rożny dla Pogoni
  • 84. min Schodzi z boiska Dariusz Formella , a za niego wchodzi Marcin Listkowski
  • 88. min Siemaszko wpadł w pole karne i znalazł się sam przed Załuską, ale przegrał ten pojedynek!
  • 91. min Zablokowany przez Warcholaka strzał z powietrza Frączczaka!