• (77') M. Szwoch P. Trytko
  • (77') W. Kazaiszwili Guilherme
  • (88') T. Necid K. Hämäläinen
  • 20:22 Dobry wieczór!
  • 20:22 Serdecznie zapraszamy na drugi dzisiejszy mecz, w którym Arka Gdynia zmierzy się z Legią Warszawa!
  • 20:27 Dla drużyny mistrza Polski ten mecz jest ostatnim sprawdzianem przed czwartkowym starciem z Ajaksem Amsterdam w LE.
  • 20:28 Tymczasem Arka Gdynia czeka na pierwsze na własnym stadionie zwycięstwo z Legią od 38 lat!
  • 20:30 Piłkarze są już na murawie. Za chwilę zaczynamy!
  • 20:30 Legia od ośmiu meczów jest niepokonana. Jak będzie dziś?
  • 20:31 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min W ataku Legii debiutuje dziś 44-krotny reprezentant Czech Tomasz Necid.
  • 2. min Do Arki trafił natomiast Josip Bariszić, a obaj ci napastnicy imponują wzrostem.
  • 3. min Rzut rożny dla Arki.
  • 4. min Dobra wrzutka na głowę Bariszicia, a snajper Arki minimalnie nad poprzeczką!
  • 4. min Obrońcy Legii się nie popisali.
  • 5. min Przerwa w meczu!
  • 5. min Kibice odpalili race, a sędzia Musiał nakazał zawodnikom zejść w okolice ławki rezerwowych.
  • 5. min Boisko jest zadymione, więc potrzebna jest chwila przerwy.
  • 6. min Gra wznowiona!
  • 11. min Jak na razie to Arka śmielej sobie poczyna. A jest to spore zaskoczenie.
  • 12. min Pazdan zbyt krótko wybił piłkę, która spadła pod nogi Łukasiewicza, ale jego strzał okazał się zbyt słaby.
  • 15. min Fatalne podanie Jodłowca, Da Silva przejął piłkę, ale zagubił się w kontrataku. Ta jeszcze trafiła pod nogi Hofbauera, ale ten strzelił obok bramki Malarza.
  • 18. min Radović zagrał ręką, rzut wolny dla Arki.
  • 19. min I znów strata kolejnego gracza Legii i strzał Da Silvy. Niecelnie.
  • 21. min Kolejna próba Da Silvy. Tym razem kończy się rzutem rożnym.
  • 21. min Kopczyński wybija piłkę z własnego pola karnego, ale Legia wygląda dziś słabo.
  • 21. min Wcześniej okazję miał Necid, ale gdynianie poradzili sobie z wysokim Czechem.
  • 21. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Marcjanik
  • 24. min Dynamiki brakuje też Jędrzejczykowi, który zimą trafił do Legii. Na razie nie jest to jego najlepszy mecz.
  • 24. min Faul Jędrzejczyka na połowie Arki.
  • 26. min Dobra akcja Jędrzejczyka!
  • 26. min Był faulowany w okolicach pola karnego, a Legia będzie miała szansę na udaną wrzutkę z prawej strony.
  • 27. min Dobra wrzutka Ofoe! Strzelał głową Dąbrowski, ale nad poprzeczką.
  • 33. min Dobra akcja Arki! Lewą stroną uciekł Bożok, który nastrzelił Pazdana i Arka ma rzut rożny.
  • 36. min Dobra interwencja Pazdana. W pierwszej chwili ograł go Szwoch, ale reprezentant Polski pokazał, że doświadczenie w piłce nożnej jest niezbędne.
  • 40. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Tomasz Jodłowiec
  • 41. min Prawą stroną urwał się Necid, zagrał wzdłuż bramki, a akcję zamykał Jodłowiec. To jego pierwszy gol w tym sezonie!
  • 43. min Dobrze rozpoczął przygodę z Legią Necid. Ale czy szybko uda mu się zastąpić Nikolicia? Czas pokaże.
  • 44. min Dobra akcja gospodarzy! Marciniak sunął lewą stroną, zgrał do środka w pole karne, ale nabiegający Hofbauer uderzył zbyt lekko i Malarz nie miał problemów.
  • 45. min Prostopadłe podanie Jodłowca przepiękne, ale nie zorientował się Necid.
  • 48. min Szybka akcja Arki i dwa strzały zablokowane przez legionistów.
  • 21:18 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:19 Pierwsza połowa dobiegła końca. Arka jest aktywniejsza, ale prowadzi Legia.
  • 21:31 Za chwilę rozpocznie się druga część. Ciekawe, czy trenerzy zdecydują się na zmiany.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę.
  • 49. min Legioniści spokojnie konstruują akcje od tyłu. Arka na razie wyczekuje przeciwnika.
  • 52. min Wrzutka Ofoe w pole karne Legii zbyt mocna. Jałocha łapie piłkę.
  • 57. min Dobra akcja Legii. Jodłowiec przechwycił piłkę, ale później goście zwolnili akcję.
  • 62. min Tempo w drugiej części trochę spadło. legia kontroluje sytuację, a Arka szykuje zmiany.
  • 62. min Schodzi z boiska Miroslav Božok, a za niego wchodzi Dariusz Formella
  • 62. min Schodzi z boiska Antoni Łukasiewicz, a za niego wchodzi Yannick Kakoko
  • 64. min Dwie zmiany w Arce dają jasny sygnał - gospodarze mają zaatakować!
  • 64. min Kazaiszwili! Minimalnie się pomylił. Tuż obok słupka.
  • 67. min Z dystansu próbował Formella, ale Malarz łapie piłkę.
  • 70. min Ciekawy mecz Jodłowca. Pomocnik Legii jest wszędzie, a właśnie dośrodkowywał, choć niedokładnie.
  • 71. min Formella! Najlepsza akcja w tym meczu, a Formella strzelił głową tuż obok słupka Malarza. Arka miała wielką szansę na wyrównującą bramkę.
  • 73. min Strzał Szwocha zbyt słaby. Malarz broni. Arka coraz aktywniejsza!
  • 76. min Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Hofbauer
  • 77. min Schodzi z boiska Mateusz Szwoch, a za niego wchodzi Przemysław Trytko
  • 77. min Schodzi z boiska Waleri Kazaiszwili , a za niego wchodzi Costa Marques Guilherme
  • 81. min Legia gra dobrze, ale na Ajax może być to za mało. W czwartek piłkarze ze stolicy będą musieli pokazać zdecydowanie więcej.
  • 83. min Strzał Ofoe z dystansu niecelny.
  • 85. min Faulowany Radović.
  • 89. min Końcówka dla Legii. Arka chyba niewiele może zdziałać.
  • 90. min Żółtą kartkę otrzymuje Costa Marques Guilherme
  • 92. min Ależ okazja Arki! Marciniak głową, a Malarz z najwyższym trudem!
  • 22:21 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:25 Legia po bramce Jodłowca pokonała Arkę.
  • 22:25 A my dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne!
  • 22:25 Miłego wieczoru!