• 3. min Centra Zbozienia, ale bez problemu radzi sobie Kuciak
  • 4. min Crossowe zagranie do Oliveiry, ale to była trudna piłka do opanowania
  • 4. min Zbozień do Zarandii, aut dla gospodarzy
  • 5. min Świetne dośrodkowanie Siemaszki, ale Zarandia nie wykorzystał okazji
  • 5. min Czy było zagranie ręką?
  • 5. min Sędzia prosi o wideoweryfikacje
  • 6. min Sędzia musi przebiec sto metrów, by zobaczyć powtórkę na monitorze
  • 6. min Chwilę trwa to oczekiwanie...
  • 7. min Ciągle nie ma decyzji, poddenerwowanie w obu ekipach
  • 7. min Sędzia wskazał na 11!
  • 8. min Było zagranie ręką Stolarskiego, nie ma co do tego żadnych wątpliwości
  • 8. min To zagranie zagrodziło piłce drogę do siatki
  • 8. min Mateusz Szwoch czy Duszan Kuciak?
  • 8. min Jest gorąco w obo ekipach, to wstrzymuje wykonanie "11"
  • 9. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Szwoch
  • 9. min Duszan wyczuł intencje, ale strzał Szwocha był bardzo precyzyjny
  • 10. min Arka zaczyna rewanż od mocnego uderzenia
  • 10. min Piłka w rękach Steinborsa
  • 11. min Rzut z autu dla gości, zaczyna Wawrzyniak
  • 11. min Kolejny aut i Paixao w walce o piłce wywalczył rzut rożny
  • 12. min Dobre dośrodkowanie Lipskiego, ale Vitoria nie wykorzystał tej okazji
  • 13. min Faul
  • 13. min Cierpi Marcus
  • 13. min Piłkarze Arki wzywają służby medyczne
  • 13. min Łokciem w krtań "poczęstował" go Łukasik
  • 14. min Żółtą kartkę otrzymuje Paweł Stolarski
  • 14. min Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Łukasik
  • 15. min Lechia stara się uspokoić grę
  • 16. min Aut na połowie Arki
  • 16. min Po interwencji Zbozienia kolejny aut dla gości
  • 17. min Złe przyjęcie Wawrzyniaka po dalekim podania, futbolówkę przejął Zarandia
  • 17. min Kapitalne dośrodkowanie Oliveiry wzdłuż linii bramkowej po akcji lewym skrzydłem
  • 18. min Tyle tylko, że nikt nie doszedł do piłki podanej przez Portugalczyka
  • 19. min Głębokie dośrodkowanie w pole karne Arki, ale Marciniak spokojnie podał ciałem do Steinborsa
  • 20. min Spięcie w środku pola, ale sędzia nie dopatrzył się faulu na Marcusie
  • 20. min Szwoch szukał akcji lewą stroną, ale został powstrzymany
  • 21. min Piłkarze Lechii próbują rozgrywać, ale mają mało przestrzeni w środku pola
  • 21. min Piłka za linią końcową, będzie wznawiał Steinbors
  • 22. min Lipski sprytnie wywalczył rzut rożny w narożniku boiska
  • 22. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Steven de Sousa Vitoria
  • 23. min Świetne dogranie na czwarty metr po krótkim rozegraniu rożnego, wysoko pofrunął Vitoria i strzałem głową doprowadził do wyrównania
  • 23. min Steinbors nawet nie zareagował
  • 23. min Mamy wyrównanie w Gdyni!
  • 25. min Dalekie podanie na połowę Arki, ale bez zagrożenia dla bramkarza
  • 26. min Agresywna gra o górną piłkę i aut dla gospodarzy
  • 26. min Daleka wrzutka Zbozienia, a po chwili drugi aut dla gdynian
  • 27. min Marcus stracił piłkę i piłka w posiadaniu Lechii
  • 27. min Gwizdy kibiców gospodarzy nic wpłynęły na decyzję arbitra
  • 28. min Krótka rozmowa wychowawcza sędziego Raczkowskiego z Siemaszką
  • 28. min Lipski centruje, "główkę" wygrywa Nalepa, ale piłka nie zmierzała w światło bramki
  • 29. min Siemaszko powalczył o dograną piłkę w polu karny, ale Kuciak kontrolował sytuację
  • 30. min Aut dla Lechii na połowie Arki
  • 31. min Faul
  • 31. min Ucierpiał Siemaszko
  • 31. min Faulował Stolarski
  • 32. min Vitoria z głębi pola szukał podaniem Paixao, ale zrobił to niedokładnie
  • 33. min Faulował Zarandia Wawrzyniaka, teraz sędzia wraca do leżącego pod polem karnym Arki Paixao
  • 34. min Siemaszko miał sytuację, ale został zablokowany przez Vitorię
  • 36. min Faul
  • 36. min Faul, ucierpiał Patryk Kun
  • 37. min Faulowany Siemaszko w okolicach środkowego koła boiska
  • 37. min Marcjanik w kierunku Zbozienia, ale z akcji w pierwszym tempie nic nie wyszło
  • 38. min Więcej uczynił Zarandia, zdobywając piłkę po przejściu Wawrzyniaka
  • 38. min Strzał Siemaszki głową po wrzutce, ale wprost w ręce Kuciaka
  • 39. min Rzut wolny dla podopiecznych Piotra Stokowca, będzie daleka wrzutka w pole karne Arki
  • 40. min Walka bark Marcjanika z Paixao, upadł Portugalczyk w polu karnym, ale nawet nie protestował
  • 41. min Twarda gra w środku pola, Bohdanow faulowany przez Łukasika
  • 42. min Kolejny faul Stolarskiego, tym razem powalił Marcusa da Silvę
  • 42. min Rzut wolny dla Arki, może być ciekawie...
  • 42. min Centrował Bohdanow, ale Stolarski wybił na rożny
  • 43. min Znów Bohdanow, ale tym razem gorzej
  • 43. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Flavio Paixao
  • 43. min Arka zapłaciła za bardzo złe ustawienie przy kontrataku Lechii
  • 44. min Bardzo źle Szwoch podał do Zarandii. Po tym poszła wrzutka z prawego skrzydła i Paixao przeskoczył w polu karnym Marcjanika
  • 45. min Przerwa w grze, kibice zasypali pole karne Kuciaka kolorowymi piłeczkami
  • 46. min Pierwsza połowa przedłużona o 5 minut
  • 48. min Dużo ambicji i poświęcenia z obu stron
  • 48. min Od bramki rozpoczął Kuciak
  • 49. min Aut dla Arki, skutecznie o piłkę powalczył Marciniak
  • 49. min Słupek Oliveiry!
  • 49. min Była okazja, by Lechia podwyższyła prowadzenie
  • 50. min Faul
  • 50. min Poważny faul, ależ się zakotłowało
  • 50. min Vitoria ewidentnie "skasował" rozpędzonego Zarandię
  • 50. min Po tym niebezpiecznym zagraniu mogło dojść nawet do zerwania więzadeł w kolanie
  • 51. min Potrzebny VAR, sędzia analizuje sytuację
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Steven de Sousa Vitoria
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Duszan Kuciak
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcus Silva de Oliveira Vinicius
  • 52. min Sędzia robi porządek przy boksach obu zespołów
  • 52. min Wyproszeni na trybuny ludzie związani z Arką Gdynia
  • 53. min Stokowiec wdaje się w przepychankę z pracownikiem ochrony
  • 53. min Zupełnie niepotrzebne emocje
  • 53. min Faulowany Paixao
  • 18:53 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Schodzi z boiska Marcus Silva de Oliveira Vinicius, a za niego wchodzi Maciej Jankowski
  • 47. min Tyle co piłkarze rozpoczęli, a sędzi już wstrzymał grę
  • 47. min Na murawie wylądowała raca
  • 47. min Steinbors dostał sygnał, by wznowić grę
  • 48. min Za głębokie dośrodkowanie Zarandii w pole karne
  • 48. min Marciniak faulował gracza Lechii
  • 49. min Faul
  • 49. min Ucierpiał Łukasik, trzyma się za twarz
  • 49. min Faulował Jankowski
  • 49. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Jankowski
  • 50. min Nie tak miał zapisać się Jankowski w protokole meczowym, zaczął od żółtej kartki
  • 50. min Coraz więcej fauli i polowania na kości
  • 51. min Fatalnie zagrał Szwoch, podobnie jak w pierwszej połowie, ale mu się upiekło, bo był asekurowany
  • 53. min Bardzo niecelne podanie Jankowskiego
  • 53. min Pika w rękach Kuciaka
  • 53. min Faul
  • 53. min Ucierpiał Sławczew
  • 54. min Szybka akcja Arki, dobre podanie Zarandii do Szwocha, ale doskonały odbiór obrońcy Lechii
  • 55. min Dośrodkowanie do Szwocha po szybkiej akcji prawym skrzydłem, ale strzał z trudnej pozycji był niecelny
  • 55. min Faul
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Nalepa
  • 56. min Wślizg od tyłu na nogi Szwocha, słuszna kartka dla Nalepy
  • 57. min Faulowany Joan Oliveira
  • 57. min Doskonały strzał Paixao z dystansu, ale paradą obronił Steinbors
  • 58. min Schodzi z boiska Rafał Siemaszko, a za niego wchodzi Enrique Esqueda
  • 60. min Marcjanik naprawił kiks kolegi, po czym zachował się dokładnie tak samo niefrasobliwie
  • 61. min Świetne podanie do Marciniaka, zamieszanie w polu karnym, ale gdańszczanie wybili piłkę
  • 62. min Sławczew szukał bardzo dobrym podaniem Paixao, ale minimalnie niecelnie, a w dodatku była niewielka pozycja spalona
  • 64. min Kapitalna próba z dystansu Esquedy, ale minimalnie chybił tym mocnym strzałem
  • 65. min Schodzi z boiska Lukasz Haraslin , a za niego wchodzi Filip Mladenović
  • 66. min Nalepa uprzedził Szwocha i wybił piłkę n aut
  • 68. min Daleki wyrzut z autu, piłkę zgrał Jankowski, a Esquera po raz drugi znalazł się w dogodnej sytuacji w polu karnym. Złamał linię spalonego i będąc przed Kuciakiem atakował piłkę wślizgiem, lecz jej nie sięgnął.