• (88') R. Jurado M. Żebrakowski
  • (58') C. Gytkjaer O. Chobłenko
  • (79') W. Kostewycz P. Tomasik
  • (79') N. Baerkroth E. Koljić
  • 17:50 Arka Gdynia podejmuje Lecha Poznań w meczu 22. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.
  • 17:51 W Gdyni zimowa aura, oby na murawie było gorąco!
  • 17:52 Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wygraną Lecha 3-0.
  • 17:56 Piłkarze już gotowi do wyjścia na boisko
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Oskrzydlająca akcja Lecha, ale gospodarze nie pozwolili na dośrodkowanie w pole karne
  • 2. min Pierwszy strzał - Jevtić obok słupka
  • 3. min Kolejorz przejął inicjatywę, a miejscowi bronią się na swojej połowie
  • 4. min Rzut rożny dla Arki
  • 4. min Rykoszet, Trałka wybija głową piłkę na kolejny róg
  • 5. min Za mocne dośrodkowanie
  • 5. min Lech zacznie od bramki
  • 6. min Kolejorz wycofał piłkę do bramkarza i zaczyna od nowa budować atak pozycyjny
  • 7. min Zbozień przeciął podanie ręką - wolny dla Lecha z 33 m
  • 8. min Dobra wrzutka Raduta, ale jego kolegom nie udało się dostawić nogi
  • 9. min Gorąco pod bramką gości!
  • 10. min Niewiele brakowało, a piłka wpadłaby pod poprzeczkę
  • 10. min Jurado!
  • 11. min Ależ miał okazję! Czemu nie zdecydował się strzelać zza narożnika pola bramkowego?
  • 11. min Wrzucił piłkę na trzeci metra, ale nie było tam żadnego piłkarza Arki
  • 13. min Kun szarżował z piłką w polu karnym, ale Janicki świetnie go przyblokował i nie pozwolił na dośrodkowanie
  • 14. min Sędzia upomina Gajosa, że widział jego ostre wejście i kolejny taki faul skończy się kartką
  • 16. min Dośrodkowanie Szwocha, ale Trałka wybija piłkę
  • 17. min Trałka faulował Zarandię. Arka ma świetną okazję do strzału
  • 17. min Szwoch trafił w mur z 25 m
  • 18. min Wyrównana mecz. Arka stara się atakować zarówno na prawym, jak i na lewym skrzydle
  • 22. min Fragment gry w środku boiska
  • 23. min Marciniak!!!
  • 24. min Kapitalny strzał! Efektowną paradą broni Burić
  • 24. min Rzut rożny dla Arki
  • 24. min Zablokowany strzał Zarandii
  • 25. min Gumny znakomicie wycofał piłkę i Jevtić miałby wielką okazję, ale przysnął i obrońca Arki zdążył wybić piłkę
  • 26. min Arbiter odgwizdał spalonego - Kostewycz
  • 27. min Kontra Arki
  • 27. min Świetne dalekie podanie Kuna na prawe skrzydło
  • 28. min Jurado został jednak zablokowany i faulował
  • 28. min Szybkie tempo, agresywna gra
  • 29. min Marciniak przeciął podanie Raduta do Jevticia w pole karne
  • 31. min Podania: 102-148
  • 34. min Kostewycz przypadkowo trafiony korkami w głowę przez Zarandię
  • 34. min Na szczęście nic poważnego mu się nie stało
  • 34. min Atak pozycyjny Lecha, ale Arka zagęszcza pole gry
  • 35. min Gumny faulował Szwocha
  • 38. min Marciniak niepewnie interweniował w polu karnym, ale bez konsekwencji
  • 40. min Arka ładnie wychodzi z kontrą
  • 40. min ZARANDIA!
  • 40. min Ależ to była szansa!
  • 41. min Sześć podań arkowców i piłka spod ich pola karnego trafiła w pole karne rywali, Zarandia celował w "okienko", ale spudłował
  • 42. min Fantastyczna akcja
  • 42. min Faulowany Gajos
  • 43. min Radut faulowany kilka metrów za narożnikiem pola karnego
  • 44. min Gospodarze wybijają piłkę po dośrodkowaniu Jevticia
  • 44. min Faul Raduta
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 Po pierwszych minutach, w których Lech coraz głębiej spychał rywali, Arka pokazała mu, że wcale nie będzie miał łatwo. To właśnie gdynianie stworzyli groźniejsze okazje do zdobycia goli w pierwszej połowie.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 47. min Atak pozycyjny Lecha
  • 50. min Arkowcy cofnięci na 35. metr
  • 50. min Na razie rwana gra i faule
  • 52. min Zarandia efektownie ograł rywali, ale padł przed polem karnym. Sędzia uznał jednak, że nie było faulu
  • 52. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Marcjanik za faul
  • 53. min Marcjanik kopnął Gytkjaera w głowę i rozbił mu nos
  • 53. min Gytkjaer opatrywany na boisku
  • 54. min Radut wrzucił piłkę w pole karne, ale gdynianie nie pozwolili rywalom oddać strzału
  • 55. min Faulowany Gajos
  • 57. min Gytkjaer nie wróci już na boisko
  • 58. min Schodzi z boiska Christian Gytkjaer , a za niego wchodzi Ołeksij Chobłenko
  • 60. min Ukrainiec dostał szansę na debiut
  • 60. min Ręka w polu karnym?
  • 60. min VAR
  • 61. min Nie ma karnego! - orzeka sędzia podpowiedzi od sędziów wideo
  • 62. min Kolejorz coraz mocniej naciska
  • 64. min Rzut rożny dla Arki
  • 64. min Fatalnie rozegrany rzut rożny
  • 64. min Faulował Marciniak
  • 65. min Schodzi z boiska Luka Zarandia, a za niego wchodzi Grzegorz Piesio
  • 66. min Dobra wrzutka Dilavera w pole karne, ale "główkę" wygrał piłkarz Arki
  • 67. min Zbozień zagrał ręką obok pola karnego - okazja na groźną wrzutkę
  • 68. min Radut kopnął piłkę prosto w ręce Steinborsa
  • 70. min Kostewycz! Rajd na lewym skrzydle, "urwał się" obrońcy i strzelił, ale ponad bramką
  • 72. min Steinbors!!!
  • 72. min Fantastycznie obronił strzał Dilavera z kilku metrów
  • 72. min Rzut rożny dla Lecha
  • 72. min Baerkroth!
  • 72. min Rykoszet
  • 73. min W ostatnich minutach oglądamy rozpaczliwą obronę w wykonaniu arki. Gdzie się podział zespół z pierwszej połowy?
  • 74. min Faulowany Gajos
  • 75. min 12568 widzów na trybunach
  • 76. min Gospodarze ma świetną okazję do kontry
  • 76. min Burić!
  • 76. min Broni strzał Szwocha
  • 76. min Rzut rożny dla Arki
  • 77. min To była znakomita okazja. Piesio zgrał piłkę głową i Szwoch strzelił koło słupka, ale bramkarz Lecha spisał się znakomicie
  • 78. min Mimo wszystko piłkarzom Arki brakuje już sił
  • 78. min Faulowany Jurado
  • 78. min Schodzi z boiska Patryk Kun, a za niego wchodzi Michał Nalepa
  • 79. min Schodzi z boiska Wołodymyr Kostewycz , a za niego wchodzi Piotr Tomasik
  • 79. min Schodzi z boiska Nicklas Baerkroth , a za niego wchodzi Elvir Koljić
  • 80. min Kontra Arki
  • 81. min Burić!
  • 81. min Broni strzał Piesia
  • 84. min Lech atakuje
  • 85. min Faulowany Gumny blisko narożnika boiska - okazja na dośrodkowanie w pole karne
  • 86. min Rzut rożny dla Lecha
  • 87. min Źle rozegrany korner
  • 87. min Kontra Arki
  • 87. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Janicki za faul
  • 88. min Arka ciekawie próbowała rozegrać wolnego, ale nie wyszło jej
  • 88. min Schodzi z boiska Ruben Jurado Fernandez, a za niego wchodzi Michał Żebrakowski
  • 89. min Żebrakowski faulował Janickiego
  • 91. min 4 minuty doliczone
  • 92. min Łatwa strata Arki na połowie rywali
  • 93. min Akcja Żebrakowskiego, ale bez strzału
  • 94. min Faul i okazja na wrzutkę w pole karne
  • 94. min Dośrodkowanie Jevticia, Janicki pudłuje
  • 19:51 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:52 Arka Gdynia bezbramkowo zremisowała z Lechem Poznań w meczu 22. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Drugi w tabeli "Kolejorz" chciał ścigać prowadzącą Legię, a tymczasem jego bohaterem okazał się bramkarz - Jasmin Burić
  • 19:57 Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do Interii