• (87') Marcus Vinícius M. Božok
  • (70') V. Marković M. Cebula
  • (83') N. Aankour M. Górski
  • (83') M. Palanca S. Pyłypczuk
  • 17:45 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację ze spotkania 23. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Korona Kielce.
  • 17:46 Korona Kielce zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli, Arka Gdynia jest dziesiąta.
  • 17:49 Trener Korony Maciej Bartoszek zdecydował się na wprowadzenie jednej zmiany w porównaniu z ostatnim spotkaniem.
  • 17:50 Ma ona miejsce na pozycji bramkarza: Michala Peskovicia zastąpi Milan Borjan.
  • 17:52 Arka oba wiosenne mecze przegrała stosunkiem 0-1. Czy zdobędzie dziś pierwsze punkty?
  • 17:57 Piłkarze wychodzą na boisko.
  • 17:57 Arbitrem spotkania Łukasz Bednarek.
  • 17:58 Kapitanem Arki Marcus Vinicius, Korony - Radek Dejmek.
  • 17:58 Arka nie wyglądała sześciu ostatnich spotkań u siebie.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczęli gospodarze.
  • 1. min Pierwsza akcja Arki, nieporozumienie obrońców Korony, ale piłka wybita na połowę boiska.
  • 2. min Sambea do tyłu, Arka przy piłce.
  • 2. min Seria powietrznych pojedynków.
  • 3. min Ponownie Arka przy piłce, na razie gracze Korony nie wymienili nawet pięciu podań.
  • 3. min Trytko na spalonym
  • 3. min Grę wznowi Borjan.
  • 4. min Borjan debiutuje dziś w rozgrywkach ligowych.
  • 5. min Dobra interwencja Grzelaka.
  • 5. min Nieudana klepka Arki.
  • 5. min Od autu Korona.
  • 5. min Marciniak skutecznie blokuje piłkę. Aut dla Arki.
  • 6. min Faul na połowie boiska. Piłka dla Arki.
  • 7. min Ładna akcja Szwocha i Viniciusa, ale Marković wyblokował pierwszego z nich.
  • 7. min Dobra akcja Arki! Marciniak w pole karne, ale nikt nie zamyka dośrodkowania.
  • 8. min Próba wyjścia Korony z kontrą, ale niedokładne podanie stopuje akcję.
  • 8. min Vinicius walczy z Aankourem - piłka dla Korony.
  • 9. min Pierwszy celny strzał!
  • 9. min Jacek Kiełb z szesnastego metra, ale zdecydowanie zbyt słabo. Broni Konrad Jałocha.
  • 10. min Fatalne podanie Hofbauera, piłkę przejmuje Palanca. Fauluje go Szwoch.
  • 11. min Stuprocentowa sytuacja Możdżenia!
  • 11. min Kapitalna akcja Palanki, który dośrodkował wprost na głowę Możdżenia, ale jego strzał wybronił Jałocha.
  • 11. min Po niemrawym początku coraz odważniej Korona.
  • 12. min Świetne podanie Grzelaka do Palanki w pole karne, ale Hiszpan nie przyjął piłki.
  • 12. min To mogła być kolejna dobra szansa.
  • 12. min Arka w odpowiedzi ni to strzałem, ni wrzutką Kakoko.
  • 13. min Osamotniony Trytko wybiegł z piłką na aut.
  • 13. min Szwoch faulowany w środku.
  • 14. min Marciniak wyprowadza akcję, Trytko na prawo, Vinicius próbował zagrać kombinacyjnie.
  • 14. min Arbiter odgwizdał spalonego.
  • 14. min Mateusz Szwoch za linią obrony Korony.
  • 15. min Dejmek świetnie głową.
  • 15. min Bardzo ostre wejście!
  • 15. min Żółtą kartkę otrzymuje Tadeusz Socha.
  • 16. min Bezpardonowe wejście wyprostowaną nogą - słuszna decyzja sędziego.
  • 17. min Aankour faulowany w środku.
  • 18. min Formella świetnie zagrał do Marciniaka, ten strzelał z ostrego kąta.
  • 18. min Na posterunku jednak Borjan.
  • 18. min Szwoch i Hofbauer...
  • 19. min Rozgrywali z prawej strony, piłka w końcu wybita.
  • 19. min Faul Viniciusa na Grzelaku, który przeciął podanie.
  • 19. min Grzelak dośrodkowuje zbyt głęboko.
  • 20. min Dejmek walczy z Trytko w pojedynku powietrznym i zwycięża.
  • 20. min Faul na Szwochu. Przewinił Kwiecień.
  • 21. min Błąd techniczny Rymaniaka. Szkoda, była szansa na dobrą akcję.
  • 22. min Dejmek wycofuje do Borjana.
  • 22. min Wyrównane spotkanie w Gdyni.
  • 24. min Kwiecień w sytuacji zagrożenia wybija w aut.
  • 24. min Kiełb z prawej strony, podał... do nikogo.
  • 25. min Niecelnie też Możdżeń.
  • 25. min Socha rozpocznie z autu.
  • 25. min Kiełb, który był bardzo aktywny w poprzednim spotkaniu w tym bardzo rzadko dostaje piłkę.
  • 25. min Podobnie od gry odcięty Micanski.
  • 26. min Ależ szansę miał Trytko!
  • 27. min Straszne nieporozumienie między stoperami Korony! Trytko nie spodziewał się, że ta piłka przejdzie Dejmka i ostatecznie on także nie zdążył zamknąć dośrodkowania.
  • 27. min Faul Viniciusa na Grzelaku.
  • 27. min Będzie szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego.
  • 28. min Dośrodkowanie wybite.
  • 28. min Stolc wskoczył na Rymaniaka i domagał się rzutu wolnego dla swojej drużyny. Gdyby wypadało, sędzia popukałby się w czoło.
  • 29. min Próba dośrodkowania na Kiełba, ale skrzydłowy Korony nie miał szans dojścia do piłki.
  • 30. min Próba kopnięcia w pole karne Możdżenia, ale nieskuteczne.
  • 30. min Szwoch ograł Kwietnia.
  • 30. min Rzut karny dla Arki Gdynia!
  • 30. min Faulował Grzelak!
  • 30. min To była dobra akcja Mateusza Szwocha.
  • 31. min Rzut karny egzekwować będzie Marcus da Silva Vinicius.
  • 31. min Milan Borjan obronił rzut karny
  • 32. min Strzał w prawy dolny róg bramkarza, ale świetna interwencja Borjana!
  • 32. min Ależ debiut zalicza Borjan!
  • 33. min Kolejna akcja Arki i kolejna świetna interwencja!
  • 33. min Tym razem zatrzymał Szwocha w sytuacji sam na sam!
  • 34. min Aankour faulowany tuż przed polem karnym.
  • 34. min Hofbauer nie powinien faulować w tym miejscu.
  • 34. min Możdżeń ustawia sobie piłkę, prawdopodobnie to on będzie uderzał na bramkę Jałochy.
  • 35. min Przy piłce jeszcze Micanski i Kiełb. Może jakieś kombinacyjne rozegranie?
  • 35. min Rymaniak dodatkowo staje w murze Arki.
  • 35. min Możdżeń! Jałocha broni strzał.
  • 37. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dariusz Formella!
  • 37. min Świetna akcja Marcusa Viniciusa, podał do Trytki, a ten wypuścił Formellę, który strzałem z kilku metrów pokonał bramkarza!
  • 38. min Arka finalizuje dobre kilkanaście minut zdobyciem bramki.
  • 39. min Rzut rożny dla korony.
  • 39. min Piłkę wybił Vinicius i... niewiele brakowało a zaliczyłby samobója.
  • 39. min Piąstkuje Jałocha, uderzał Micanski.
  • 40. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ilijan Micanski!
  • 40. min I mamy wyrównanie!
  • 41. min Iljan Micanski odnalazł się po rzucie rożnym i z pięciu metrów kieruje piłkę do bramki.
  • 41. min Grzelak faulowany pod własnym polem karnym.
  • 42. min Możdżeń także fauluje rywala.
  • 43. min Hofbauer będzie dośrodkowywał ze stałego fragmentu.
  • 43. min Strzał głową Viniciusa, ale broni Borjan.
  • 44. min Micanki utrzymał się przy piłce, strzelił, ale zablokował go Hofbauer.
  • 45. min Wystarczy dać trochę miejsca Micanskiemu, a ten jest bardzo groźny.
  • 45. min Grzelak strzał z lewej nogi.
  • 45. min Nad bramką.
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:45 Oglądamy niezłe, wyrównane spotkanie.
  • 18:46 Obie drużyny miały lepsze momenty, remis jest póki co sprawiedliwym wynikiem.
  • 18:50 - Pogoda jeszcze zimowa, ale najważniejsze, że na boisku są emocje - mówi w przerwie Antoni Łukasiewicz.
  • 18:54 52 proc. posiadania piłki po stronie Arki.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Faul dla Korony.
  • 48. min Formella w starciu z Rymaniakiem.
  • 49. min Możdżeń, jego podanie przechwycił da Silva.
  • 49. min Socha powstrzymał Grzelaka.
  • 50. min Dobra akcja Szwocha, który strzelał tuż obok słupka bramki.
  • 50. min Odważnie gra dziś ofensywny pomocnik Arki.
  • 51. min Szwoch i Hofbauer. Strata.
  • 52. min Marciniak był bliski straty, lecz ostatecznie nabił rywala i Arka od autu.
  • 53. min Ładna akcja da Silvy, będziemy mieli rzut rożny.
  • 53. min Micanski, świetnie do Kiełba.
  • 53. min Stolc zatrzymał Kiełba.
  • 54. min Korner.
  • 55. min Groźna jest Korona z rzutów rożnych. Kwiecień doszedł do pozycji strzeleckiej, ale nie trafił w bramkę.
  • 56. min Możdżeń do Micanskiego, ale świetnie interweniuje Stolc.
  • 58. min Micanski znów w pojedynku ze Stolcem. Obaj są zadowoleni: obrońca, że przerwał akcję, Micanski - że ma rzut rożny.
  • 58. min I kolejny strzał po rzucie rożnym. Dejmek, ale niecelnie.
  • 59. min Rymaniak miał trudną piłkę, więc zagrał głową w aut.
  • 59. min Rzut karny dla Arki Gdynia!
  • 59. min Drugi rzut karny w tym spotkaniu!
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Milan Borjan
  • 60. min Po świetnym dograniu Szwocha w polu karnym faulowany Marcus da Silva.
  • 60. min Szwoch podejdzie do jedenastki.
  • 60. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Szwoch!
  • 61. min Ależ miał spokój!
  • 61. min Zasłużył dziś Szwoch na strzelenie bramki.
  • 61. min Borjan nie dał rady obronić drugiej jedenastki.
  • 65. min Hofbauer wychodził z kontrą, lecz stracił piłkę.
  • 65. min Dobrym podaniem ponownie popisał się Szwoch.
  • 65. min Grzelak i Aankour dośrodkowywali - Korona wyraźnie dąży do wyrównania. Tym razem nieskutecznie.
  • 66. min Niecałe półgodziny pozostało do końca spotkania.
  • 66. min Faul Hofbauera na Aankourze.
  • 67. min Ładnie Trytko... pod swoim polem karnym.
  • 67. min Szwoch fauluje Dejmka.
  • 67. min Możdżeń z dystansu! Zablokowany.
  • 68. min Za moment Łukasiewicz pojawi się na boisku.
  • 69. min Schodzi z boiska Yannick Kakoko, a za niego wchodzi Antoni Łukasiewicz
  • 70. min Schodzi z boiska Vanja Marković , a za niego wchodzi Marcin Cebula
  • 71. min Rymaniak - nieudane dośrodkowanie.
  • 72. min Faul Dejmka.
  • 72. min Faul Formelli.
  • 73. min Robi się agresywnie.
  • 73. min Ładna akcja Korony.
  • 73. min Micanski zobaczył Grzelaka, a ten oddał kąśliwy strzał.
  • 74. min Poradził sobie z nim Jałocha.
  • 74. min Ruleta Hofbauera pod własną bramką. To nie było potrzebne, strata.
  • 75. min Korona zamyka przeciwników na ich połowie, ale nie umie wyklarować sobie czystej sytuacji.
  • 75. min Scysja Dejmka z Trytko.
  • 76. min Schodzi z boiska Przemysław Trytko, a za niego wchodzi Rafal Siemaszko.
  • 76. min A więc napastnik za napastnika.
  • 77. min Korona zdecydowanie przypuszcza atak, cała drużyna Arki na własnej połowie.
  • 77. min Rymaniakowi zostanie udzielona pomoc medyczna, po zderzeniu z Marciniakiem.
  • 79. min Ale zamieszanie!
  • 79. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafal Siemaszko!
  • 81. min Swietna akcja Formelli, który wyłożył piłkę Viniciusowi. Ten był zablokowany, ale po zamieszaniu Formella znów dopadł do piłki i podał do Siemaszki.
  • 81. min Siemaszko znakomicie odnalazł się w polu karnym.
  • 83. min Schodzi z boiska Nabil Aankour , a za niego wchodzi Maciej Górski
  • 83. min Schodzi z boiska Miguel Palanca Fernández , a za niego wchodzi Serhij Pyłypczuk
  • 84. min Trener Bartoszek stawia wszystko na jedną kartę. Wprowadził dwóch świeżych piłkarzy, którzy w końcówce mają dać impuls.
  • 84. min Rzut wolny dla Korony po faulu Łukasiewicza.
  • 85. min 28 metrów do bramki.
  • 85. min Zepsuli kompletnie ten stały fragment piłkarze Korony.
  • 86. min Dejmek dyskutuje z sędzią głównym.
  • 87. min Arka szykuje kolejne akcje. Dobrze dziś wyglądają gospodarze.
  • 87. min Schodzi z boiska Marcus Silva de Oliveira Vinicius, a za niego wchodzi Miroslav Božok
  • 88. min Da Silva nie wykorzystał karnego, ale zagrał dziś dobrze.
  • 89. min Rzut wolny dla Korony.
  • 91. min Kwiecień jeszcze miał okazję, ale piłka w rękach Jałochy.
  • 91. min Cztery minuty doliczone.
  • 92. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dominik Hofbauer
  • 92. min Co za końcówka Arki!
  • 93. min Formella zgrał w pole karne do Szwocha, ale jego podcinkę obronił Borjan. Piłka spadła pod nogi Hofbauera, który trafił do pustej bramki.
  • 94. min Szykuje się wysokie zwycięstwo Arki.
  • 95. min Tymczasem Arka w tabeli wyprzedzi... Koronę i będzie zajmowała ósme miejsce.
  • 19:52 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:54 Świetny mecz w Gdyni. Dobrze bronił debiutant Borjan, ale kończy mecz z czterema straconymi golami.
  • 19:55 23. kolejka rozpoczęła się wysoką wygraną Arki. Oby tyle bramek było też w kolejnych meczach.
  • 19:56 Zapraszamy serdecznie na następną relację na żywo, a już za chwilę ruszamy z meczem Pogoń - Lech.
  • 19:56 Miłego wieczoru!