• (83') P. Wojowski A. Błąd
  • (46') D. Chomczenowski K. Wasiljew
  • (55') J. Góralski P. Mystkowski
  • (86') Świderski P. Klimala
  • 17:54 W ostatnim meczu 19. kolejki Arka podejmuje wicelidera Jagiellonię Białystok. Gospodarze wygraną mogą wskoczyć do pierwszej ósemki!
  • 17:55 Jagiellonia dzisiaj na boisku będzie musiała radzić sobie bez trenera Probierza, który został ukarany za protesty w meczu ostatniej kolejki z Lechem Poznań. Spotkanie z Arką będzie oglądał z trybun.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Jagiellonia w Gdyni walczy o trzecie zwycięstwo z rzędu.
  • 2. min Świderski groźnie uderzał z dystansu, ale piłka poszybowała nad poprzeczkę!
  • 6. min Świderski dobrze próbował zgrywać w pole karne Arki. Marcjanik przeczytał jednak zamiary rywala i wybił piłkę.
  • 8. min Kolejna akcja Jagiellonii. Dośrodkowanie w pole karne Steinborsa wybite przez obrońców gospodarzy.
  • 10. min Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Hofbauer.
  • 13. min Dużo strat po stronie Arki na początku tej pierwszej połowy.
  • 15. min Faulowany Sambea przy polu karnym Jagiellonii. Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 16. min Groźna sytuacja Arki! Marciniak był bliski wykończenia dośrodkowania w pole karne Kelemana, ale piłka ostatecznie wylądowała poza boiskiem.
  • 19. min Kolejne dośrodkowanie w pole karne Kelemena! Było groźnie, ale futbolówka poszła tylko na rzut rożny.
  • 20. min Hofbauer zdecydował się na strzał z dystansu! Futbolówka odbiła się jednak od piłkarzy gości i nie poleciała w światło bramki.
  • 21. min Kapitalne podanie Siemaszki do Hofbauera, ale ten w znakomitej sytuacji nie zdołał przyjąć piłki.
  • 22. min Faulowany Wojowski tuż przy "szesnastce" gości!
  • 23. min Strzał Viniciusa z wolnego broni Kelemen!
  • 24. min Kolejna groźna okazja Arki! Sambea dośrodkowywał w pole karne i piłka wybita na rzut rożny.
  • 26. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Antoni Łukasiewicz.
  • 26. min Zamieszanie w polu karnym znakomicie wykorzystał pomocnik gospodarzy. To pierwsza bramka Łukasiewicza w tym sezonie!
  • 27. min Arka znowu w ataku! Wojowski uderzał z dystansu, ale obok bramki!
  • 29. min Świedrski próbował uderzać na bramkę rywala. Jego strzał jednak zablokowany.
  • 29. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Fiodor Czernych.
  • 30. min Szybka odpowiedź gości!
  • 30. min Kapitalnie wykorzystał dośrodkowanie w pole karne Fiodor Czernych i głową zdobył 8. gola w tym sezonie.
  • 33. min Rzut rożny dla Arki.
  • 33. min Dośrodkowanie w pole karne, ale obrońcy czujnie wybijają futbolówkę.
  • 37. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rafal Siemaszko.
  • 38. min Atka wychodzi na prowadzenie! Vinicius pięknie oszukał Czernycha, dośrodkował, piłkę przyjął Socha i nabił Siemaszkę, a piłka wtoczyła się do bramki!
  • 42. min Żółtą kartkę otrzymuje Jacek Góralski.
  • 42. min Bardzo ostry faul Góralskiego. Zasłużona kartka.
  • 44. min Kapitalne podanie do Siemaszki z głębi pola!
  • 44. min Ten w sytuacji sam na sam jednak nie trafia do bramki. Broni Kelemen!
  • 45. min Odpowiedź Jagiellonii. Świderski uderzał tuż zza "szesnastki", ale obok bramki!
  • 46. min Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:47 Ciekawa pierwsza połowa w Gdyni! Krótka przerwa i wracamy na drugą część spotkania. Arka na razie zasłużenie prowadzi 2-1. Jagiellonia w pierwszej połowie oddała tylko jeden celny strzał.
  • 46. min Schodzi z boiska Dmytro Chomczenowski , a za niego wchodzi Konstantin Wasiljew.
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Jedna zmiana po przerwie w ekipie Jagiellonii. Arka bez zmian.
  • 48. min Siemaszko dostał dobrą piłę w pole karne. Próbował uderzać, ale strzał zablokowany.
  • 53. min Sambea próbował wrzucać w pole karne Kelemena. Podał jednak wprost do bramkarza gości.
  • 54. min Wojowski dostał dobrą piłkę w "szesnastce" od Hofbauera. Próbował uderzać, ale piłka odbiła się tylko od obrońcy.
  • 54. min Rzut wolny dla Arki. Faulowany Siemaszko.
  • 55. min Schodzi z boiska Jacek Góralski , a za niego wchodzi Przemysław Mystkowski.
  • 55. min O zmianę poprosił Jacek Góralski. Chyba jakiś uraz.
  • 61. min Grzyb próbował dośrodkowywać w pole karne Arki, ale piłka dla gospodarzy po zagraniu ręką Wassiljeva.
  • 62. min Jagiellonia wciąż z tylko jednym, celnym strzałem w tym spotkaniu.
  • 63. min Rzut wolny dla Jagiellonii blisko "szesnastki" rywala.
  • 64. min Schodzi z boiska Rafal Siemaszko, a za niego wchodzi Mateusz Szwoch.
  • 65. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Tomelin Gutieri Guti.
  • 65. min Piękny gol dla gości!
  • 65. min Asysta z wolnego Wassiljeva i kapitalne uderzenie Gutiego głową!
  • 73. min Jagiellonii taki wynik wciąż zapewnia miejsce wicelidera.
  • 73. min Czernych pędził w pole karne rywala!
  • 75. min Socha interweniował, ale sędzia Marciniak uznał to za podanie do bramkarza.
  • 75. min Mamy rzut wolny pośredni dla Jagiellonii.
  • 75. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Konstantin Wasiljew.
  • 79. min Duże zamieszanie po tym golu. Arkowcy mieli sporo pretensji do sedziego.
  • 79. min Schodzi z boiska Yannick Kakoko, a za niego wchodzi Paweł Abbott.
  • 83. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Szymański.
  • 83. min Schodzi z boiska Paweł Wojowski, a za niego wchodzi Adrian Błąd.
  • 85. min Arka była bardzo blisko wyrównania! Abbott dostał ładne dośrodkowanie i próbował posłał piłkę piętką do bramki!
  • 86. min Schodzi z boiska Karol Świderski , a za niego wchodzi Patryk Klimala.
  • 88. min Abbott groźnie znowu uderzał na bramkę zza "szesnastki". Piłkę łapie jednak Kelemen.
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Szymański.
  • 90. min Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
  • 91. min Arka nie ma zamiaru odpuszczać. Gospodarzom widać, że bardzo zależy na strzeleniu wyrównującego gola.
  • 93. min Kontra Jagiellonii. Klimala podawał do Szymańskiego, ale ten fatalnie spudłował!
  • 93. min Dobre dośrodkowanie Marciniaka. Pudłuje jednak Hofbauer!
  • 93. min To była bardzo dobra okazja dla Arki.
  • 19:52 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:53 Trener Marciniak kończy spotkanie. Jagiellonia wygrywa trzeci raz z rzędu.
  • 19:54 "Jaga" dogoniła Lechię i wskoczyła na fotel lidera. Arka natomiast wciąż zajmuje 9. miejsce. Mimo przegranej, to był bardzo dobry mecz piłkarzy z Gdyni.
  • 19:54 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze na żywo!