Polska Ekstraklasa - 2016/2017 Finał

  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00

Polska 1. liga - 33. kolejka

  • 28.05 12:30
  • 28.05 12:30
  • 28.05 12:30
  • 28.05 12:30
  • 28.05 12:30
  • 28.05 12:30
  • 28.05 12:30
  • 28.05 12:30
  • 28.05 12:30

Włochy Serie A - 38. kolejka

  • 28.05 15:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 20:45
  • 28.05 20:45
  • 28.05 20:45
  • 28.05 20:45
  • 28.05 20:45

Argentyna Primera Division - 26. kolejka

  • 28.05 00:30
  • 28.05 00:30
  • 28.05 02:15
  • 28.05 19:00
  • 28.05 21:15
  • 28.05 22:00
  • 28.05 23:15
  • 28.05 23:30

Anglia League Two - Promotion Play-offs - Final

  • 28.05 16:00

Austria Bundesliga - 36. kolejka

  • 28.05 16:30
  • 28.05 16:30
  • 28.05 16:30
  • 28.05 16:30
  • 28.05 16:30

Brazylia Serie A - 3. kolejka

  • 28.05 00:00
  • 28.05 02:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 21:00
  • 28.05 21:00
  • 28.05 21:00
  • 28.05 23:00

Bułgaria A PFG - Championship Round

  • 28.05 17:30
  • 28.05 20:00
  • 28.05 20:00

Czechy 2. liga - 30. kolejka

  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00

Dania Superliga - Championship Round

  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00

FIFA Towarzyskie - Friendlies 2

  • 28.05 01:00

FIFA Towarzyskie - Friendlies 3

  • 28.05 05:00

FIFA Towarzyskie - Friendlies 1

  • 28.05 01:00
  • 28.05 01:30

Grecja B Ethniki - 32. kolejka

  • 28.05 14:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00

Grecja Super League - CL/EL Play-offs

  • 28.05 17:15
  • 28.05 19:30

Gruzja Umaglesi Liga - 15. kolejka

  • 28.05 11:00
  • 28.05 15:30
  • 28.05 17:30
  • 28.05 19:00

Hiszpania Segunda B - Promotion Play-offs - Quarter-finals

  • 28.05 12:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 19:00
  • 28.05 20:00

Hiszpania Segunda B - Relegation Play-offs

  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00

Hiszpania Segunda B - Championship - Semi-finals

  • 28.05 19:00

Hiszpania Segunda Division - 40. kolejka

  • 28.05 12:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 20:30

Holandia Eredivisie - Europa League Play-offs - Finals

  • 28.05 12:30

Islandia Landsbankadeild Karla - 5. kolejka

  • 28.05 20:00
  • 28.05 21:15
  • 28.05 21:15
  • 28.05 22:00

Japonia J League - 13. kolejka

  • 28.05 06:00
  • 28.05 09:00
  • 28.05 10:00

Łotwa Virsliga - 10. kolejka

  • 28.05 16:00

Macedonia First League - 35. kolejka

  • 28.05 16:30
  • 28.05 16:30
  • 28.05 16:30
  • 28.05 16:30
  • 28.05 16:30

Norwegia Tippeligaen - 11. kolejka

  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 18:00
  • 28.05 20:00

Polska 3. liga - Grupa 3

  • 28.05 13:00

Polska 3. liga - Grupa 2

  • 28.05 11:00

Polska 3. liga - Grupa 1

  • 28.05 11:00
  • 28.05 17:00
  • 28.05 18:00

Rumunia Liga I - Relegation Round

  • 28.05 19:30

Szwajcaria Super League - 35. kolejka

  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:00

Szwecja Allsvenskan - 11. kolejka

  • 28.05 15:00
  • 28.05 17:30

Turcja Süper Lig - 33. kolejka

  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 15:00
  • 28.05 18:00

Urugwaj Primera Division - Intermediate Round

  • 28.05 00:00
  • 28.05 20:30
  • 28.05 20:30
  • 28.05 20:30

Włochy Lega Pro 1 - Relegation Play-offs - Finals

  • 28.05 16:00
  • 28.05 16:30
  • 28.05 16:30
  • 28.05 17:00
  • 28.05 17:00
  • 28.05 17:00